Virussen? Scan ze hier!
Verwijderd
da's echt een perfect kaartje en werkt ook onder elk bestringssyteem (win2k, winME, win9x)
Linux dat weet ik zo niet
Virussen? Scan ze hier!
Verwijderd
Verwijderd
ik ben overgegaan van EICON (isa kaartje) naar E-tech(PCI kaartje) omdat ik een geen isa slot op mijn ASUS A7V heb zitten. En dat e-tech kaartje is me toch verrot, vooral met het installeren van drivers enzo dat moet vanaf diskettes (wie doet dat tegenwoordig nog?). Mijn pc hing de hele tijd, bleek het aan die gare drivers van die e-tech isdn plank te liggen. Kortom: koop een Eicon kaartje, wat een superkaart is dat zeg
Verwijderd
Bevalt goed. Is ietsje duurder dan die Taiwan-kaartjes (fl. 129,-), maar heeft goede driver-ondersteuning. Als het goed is werkt hij ook in Linux (nog niet geprobeerd).
Enne:
1 pond wortelen
2 ons achterham
pak speculaas
ISDN modem
waspoeder
of verkopen ze daar niet?
Verwijderd
ha ik draai nu voor mn e-tech kaartje de standaard windhoos pci isdn card drivers (win98se) en die draaien wel goed.
FF offtopic
maar die afsluitplug ofzo zat bij mn isdn zelfplugpakketje maar die brengt troubles vaaag zonder dat ding geen enkel prob. maar met kan mn etechie nie meer verbinde..
Dus verwacht daar niet de vertrouwde kwaliteit van.
Ik zou voor dynalink of conceptronics gaan het is allebij precies hetzelfde modempje maar dezelfde hardware!
"Like almost everyone who uses e-mail, I receive a ton of spam every day. Much of it offers to help me get out of debt or get rich quick. It would be funny if it weren't so irritating." - Bill Gates
Weet je 100% zeker dat de NetCard II een PCI kaart is? Ben aan het twijfelen tussen een Dynalink IS128PH(+) of deze NetCard II. Ik <i>moet</i> er mee kunnen Girotellen versie 2.0!Op zondag 05 november 2000 20:35 schreef Mr Magic het volgende:
Ik heb sinds kort de NetCard II van KPN. Is gewoon een Eicon Diva 2.01 PCI.
Bevalt goed. Is ietsje duurder dan die Taiwan-kaartjes (fl. 129,-), maar heeft goede driver-ondersteuning. Als het goed is werkt hij ook in Linux (nog niet geprobeerd).
EV Skoda Enyaq | cv Wallbox Pulsar Plus V6.7.36 | PV 4720WP Zuid | PIB 2 x Marstek Venus E 5.12 kWh V157.3 - CT003 V118 | Landis+Gyr E360 SMR5.0 | Tibber
Verwijderd
http://www.teles-aktiengesellschaft.de/01/products/downloads/index.php3
succes
Verwijderd
Mail me voor meer info.
jvink3@chello.nl
vraag en aanbod een optie ?Op maandag 11 december 2000 10:19 schreef BigFlappie het volgende:
Ik heb hier voor een zacht prijsje nog een E-tech PCI(sorry mensen, als de drivers geinstalled zijn draait hij lekker) en een Eicon Diva kaartje ISA(super kaart met goede drivers)
Mail me voor meer info.
jvink3@chello.nl
ja, dankje !
Das knap een ISDN modem... (ok ik weet het lullig van me)Op zondag 05 november 2000 23:28 schreef Pjotrik het volgende:
ISDN modem
of verkopen ze daar niet?
Ik ben zelf er te vreden ver dat PCI kaartje an Twister. Girotellen met een ISDN kaart (Dat Diva ding (NetCard II) van KPN en deze Twister) is me nog niet gelukt (ook niet met RVS-com) Dus daar heb ik nog een gewoon modempje voor in me PC.
If you didn't win today, you can always win tomorrow
Vooral het feit dat die dingen geen plug-and-play zijn is om een gat in de lucht voor te springen...