[3d models] gezocht: 3d models van een snelheidsmeter

Pagina: 1
Acties:
  • 38 views sinds 30-01-2008

  • Exyge
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 19-08 10:01
Ik zoek een 3d model voor een snelheidsmeter en dan nog het liefst gratis. Ik heb al heel wat gezocht met google en kwam de volgende links tegen: (search werkte niet en omega deed ook raar)

http://www.3dkingdom.org
http://www.3dcafe.com
http://www.3dmodelsharing.com

Deze zijn alledrie voornamelijk gratis maar ik kon er geen snelheidsmeter vinden. Weet iemand misschien wat uitgebreidere sites waar ik meer kans op slage heb?

Ik heb eigenlijk geen zin om er zelf 1 te maken ik denk dat ik dan een jaar bezig ben ;)

Graag zou ik ook een 3d model van een honda (2003) crossmotor hebben. (Hiervoor zou ik eventueel wel geld over hebben).

Verwijderd

sorry ik kan alleen dit zeggen;

Afbeeldingslocatie: http://www.xs4all.nl/~elout/pix/bobby.jpg

Verwijderd

eh maak hem na :?
verder is dit niet de plek om dit soort dingen te vragen

Verwijderd

Ik heb eigenlijk geen zin om er zelf 1 te maken ik denk dat ik dan een jaar bezig ben.
Wij hebben ook geen zin om voor jou te zoeken, want blijkbaar wil je niks leren. En dan wil je morgen weer een andere model, omdat je nog steeds zelfs niets kunt. En je vriendjes ook natuurlijk, want die horen van jou dat ze dan zelf geen zak hoeven te doen.

Lijkt me duidelijk dus, zelf maken of zelf zoeken. Hier krijg je over het algemeen hooguit een zet in de juiste richting. In jouw geval is dat waarschijnlijk van het forum af.

Dit topic is gesloten.