Toon posts:

Hoe maak ik een Intellimouse open?

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb hier microsoft intellimouse optical (zonder bal, met draad), maar het laser/led knippert de hele tijd en daardoor kan ik er niet fatsoenlijk meer mee muizen. Nu wil ik dus ff kijken of er in de muis wat aan de hand is, maar ik heb geen idee hoe ik hem moet open maken
(Hij moet dus netjes opengemaakt worden, dus op antwoorden als "er met een hamer op slaan" zit ik niet te wachten)

  • AlterEgo
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online
Onder de twee glij-stripjes zitten schroefjes.
Met een mesje kun je die glijstripjes zo losmaken en probleemloos weer terug plakken. Niet moeilijk.
Waarschijnlijk is het draadje gebroken (intern) vlakbij de muis zelf. De constructie waarmee de draad aan de muis vast zit is niet erg slim gemaakt.

[ Voor 2% gewijzigd door AlterEgo op 25-11-2002 13:26 . Reden: typoz ]


Verwijderd

Topicstarter
Wow, dat is snel!

Ik had al gekeken onder de stikker, maar ik zal nu even die glijstrips weghalen

  • Skate2000
  • Registratie: November 1999
  • Laatst online: 29-12-2024
Is het niet zo dat je op die manier je garantie kwijt raakt? Dan kun je beter even contact opnemen met Microsoft of de winkel waar je 'm gekocht hebt, om een nieuwe te claimen.

Verwijderd

Topicstarter
Nou, hij is al meer dan een jaar oud ;)

edit --> Hij doet het weer! Het ledje was gewoon stuk. Gelukkig had microsoft al een reserverled ingebouwd (dat ledje voor het glow-effect is hetzelfde) dus die heb ik even verplaatst *D

[ Voor 71% gewijzigd door Verwijderd op 25-11-2002 13:51 ]