Toon posts:

TV-out probleem

Pagina: 1
Acties:
  • 41 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,

Ik heb een probleem met mijn tv-out. Ik heb een geforce mx440 van leadtek met tv-out en nu krijg ik die met n-view heel goed aan de praat ik kan in kleur op 1024x768 tv kijken! Alles werkt! behalve als ik films ga kijken :'( want dan krijg ik een paarse balk in mijn tv scherm! terwijl ik mijn muis wel kan zien? Hoe kan ik dit veranderen! ik heb al met alle soorten instellingen lopen kloten, samengestelde video uit, s-video uit enz enz maar niks werkt. Wie kan mij helpen?


Alvast bedankt

Roel

  • BlubberZwijn
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 11-08 15:51
al met overlay geprobeerd?

Verwijderd

Topicstarter
Overlay??

Verwijderd

Topicstarter
ja dan lukt het alleen hou ik dan 2 van die vieze K logo's in mijn beeld?

  • DJ.KRIZZ
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 31-03 14:12
Films kijken via de tv-out doe ik eigenlijk alleen maar met RadLight Player. Geen gelazer met overlay ofzo maar wel ondertitels! :P

You've got to try it to love it


  • ErHa
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 30-04-2022

ErHa

(more) RPM equals (more) fun

Probeer anders eens tvtool
een demo is te halen op http://come.to/tvout

"When the flag drops, the bullshit stops" by Olav Mol.


  • Pollewob
  • Registratie: December 2000
  • Niet online
Lees De grote tv-out FAQ even, en anders gebruik je de (alternatieve) search. Dit is de laatste tijd al vaak langsgekomen.
Pagina: 1

Dit topic is gesloten.