Toon posts:

ASUS P4PE + INTEL 2,8

Pagina: 1
Acties:
  • 33 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Hallo

Ik heb zonet een asus P4PE met intel 2,8Ghz gekocht, samen met Samsung 512mb DDR333. Ik heb alles geïnstalleerd en alles werkt heel goed. Mijn vraag is de volgende; hoe activeer ik die hyperthreading? Ik heb de indruk dat dit een enorme snelheidswinst opleverd. Zijn er ook nog mensen die een andere voltage hebben ingesteld voor hun processor? Hoe valt de stabiliteit mee?

  • Underground75
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 19-08 12:25
Dit kan (nog?) niet, alleen de 3.06GHz heeft deze geactiveerd

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb eens een benchmark gedaan met Sandra 2003 en daar staat dezelfde processor maar dan staat er 2SMT bij. Deze benchmark scoort hoger dan mijne hoewel het dezelfde processor is. Voor wat staat die SMT dan?

  • Underground75
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 19-08 12:25
Benchmarks verschillen per processor, ik zelf heb een 2.26GHz, hier zit een disablede hyperthreading in en zowel bij Sandra als Wcpuid geeft hij aan dat Hypertreading door de processor wordt ondersteun, helaas kan je hem niet zelf activeren.

Kijk anders even in dit topic:
HTT op een P4

  • Abbadon
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 16-08 23:05
Kan nog niet, zie link The Undertaker.

Just pick a dead end and chill out 'till you die.


Dit topic is gesloten.