[quarkxpress] export naar pdf geeft fout

Pagina: 1
Acties:

  • Dark Blue
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 23-08 22:18

Dark Blue

Compositionista!

Alpenmeisje

Topicstarter
Ik heb een vreemd verschijnsel...
Ik werk met Quarkxpress 5, op een mac, en heb hier een grote poster met een rode achtergrond en (heel lelijk) een hoop regels tekst en wat logo's. Ook staat er een beziervorm in, die in Quarkxpress gemaakt is. De rode achtergrond is gemaakt met een groot rood vlak, dat precies op het papierformaat past.

Het erge is, dat als ik hem met Distiller naar PDF omzet, hij wel de PDF opent, maar direct bij het openen (en je ziet de pdf nog niet) een foutmelding ' 12' geeft. Vervolgens geeft hij wel de pdf helemaal weer met alles erop en eraan, maar je kunt hem niet uitprinten of verder van formaat wijzigen... tenminste, dat heb ik niet geprobeerd maar mn baas, en het moet juist PDF zijn om het te kunnen vergroten.

Ik ben nu in inDesign alles overnieuw aan het maken (jaja, pokkewerk)... maar ik heb denk ik geen andere keus. Die beziervorm lukt me ook al niet in inDesign, hij kan niet meer dan een zeshoek maken, dus ik ben nou niet bepaald blij...

Kan iemand me hiermee helpen?

heidiulrich.nl | adventura.nl : rugzakavonturen | pathwise.nl : prepping geeks to get jobs


Verwijderd

meel die pdf eens, zal eens kijken of ik je kan helpen, dit lijkt op een postscript error, iets in de richting van een EOF error.

meel adres staat in profile

[ Voor 0% gewijzigd door Verwijderd op 20-11-2002 10:33 . Reden: iets vergeten ]


  • Willem
  • Registratie: Februari 2001
  • Nu online
Wat wil je wat we doen dan? ..

Als ik jou was zou ik even nagaan in de Distiller of Acrobat references waar die foutmelding 12 voor staat, en als dat niet te vinden is, even met Adobe bellen. Je hebt als geregistreerd bedrijf recht op support, so why not call.

Motor (of auto) onderhoud bijhouden


  • Dark Blue
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 23-08 22:18

Dark Blue

Compositionista!

Alpenmeisje

Topicstarter
En daar komt weer het verlossende antwoord:
Ik ben er al uit.
Sorry dat ik zo laat reageer, maar goed. Het is me dus vanochtend gelukt door de hele bups in QuarkExpress te exporteren naar EPS, en dat weer in InDesign te importeren. Paste precies, en geen kleurverschillen. Hij ligt nu al op zijn eigenaar te wachten :)

Mocht je bij fitnessclub Voorburg een oerlelijke rode poster met tekst zien hangen die veel weg heeft van een Word document; ik ben onschuldig! Ik werd alleen gevraagd het precies over te nemen... :P

heidiulrich.nl | adventura.nl : rugzakavonturen | pathwise.nl : prepping geeks to get jobs


  • Willem
  • Registratie: Februari 2001
  • Nu online
Niet de meest nette workaround lijkt me :)

Maar goed, het werkt.

Motor (of auto) onderhoud bijhouden