Toon posts:

Heb even vraagje over openen LAN topic

Pagina: 1
Acties:
  • 27 views sinds 30-01-2008

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Het gaat nog even om t volgende. Een aantal dagen geleden hebben wij al een topicje mogen openen over onze LAN van a.s. zondag. Maar helaas door een late GO van de school waar deze LAN in gehouden wordt is het allemaal vrij kort tijd om alles voor elkaar te krijgen.

Maar zoals mensen ook al aangaven in het topic dat de entree te hoog is gezien het gebodene. We hebben ff zitten nadenken en zijn tot de conclusie is dat wij het GRATIS willen doen, puur en alleen om aan de school te kunnen laten zien dat het een succes kan worden en vanwege de ruimte natuurlijk. Als de eerste keer een mannetje of 20 zit is dat veel te weinig en zeker niet waar we naar toe willen.

Mochten we het een volgende keer langer en beter willen aanpakken dan moet het de eerste keer vol zijn. Vandaar dat iedereen gewoon kan komen met pctje etc gewoon voor de gezelligheid. De vraag is nu kunnen we hier een apart topic over openen met een link naar het oude voor eventuele extra gegevens / of kunnen we een totaal nieuw topic openen / of alleen de oude aanpassen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • kamerplant
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online
LAN party Amsterdam Buitenveldert -- grote ruimte

Om er nog een 2e topic voor te openen komt bij mij nogal spammerig over. Waarom schop je niet gewoon het topic omhoog en zeg je dat het gratis is? :?

Vraag dan desnoots aan een mod of die de openingspost even wil editen, aangezien de prijs niet meer klopt.

🌞🍃


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Maak maar een edit in die post ;)
Zal men op prijs stellen lijkt me :)

En thewill@tweakers.net werkt ;)

Dit topic is gesloten.