Toon posts:

http://gathering.tweakers.net/showtopic/64162/1

Pagina: 1
Acties:
  • 69 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Kan deze topic dicht en de gegevens in het eerste bericht worden verminkt ?

Het gaat om een hackrequest en iemands naam en icq nummer worden daarin genoemd, kunnen die eruit worden ge-edit ?

thanks !

  • ronaz
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 09-02 20:13

ronaz

Wishmaster

Je bedoelt dit?Sorry hoor, maar dit kan ECHT NIET !, zo zie je dus goed hoe het dus NIET MOET. waar is die gast nu helemaal mee bezig. De titel is kwetsend voor mensen en de inhoud slaat al helemaal nergens op. Als op dit forum een slotje wordt gezet, ok mij best. maar willen jullie wel allemaal een ICQ berichtje of een mailtje naar deze gast sturen ( IEMAND ) want dit is echt waanzin !!!



ps: zijn er ook hackers in de zaal?


[url="http://leeg"]http://verwijderd/[/url]

ICQ#: iets
ICQ#: iets
Mail: verwijderd
Mail: verwijderd
Mail: verwijderd


Ik vind het een goede actie, mijn steun hebben ze... >:)

-=> EDIT:

Ik niet, dit kan je niet maken, je krijgt hierbij dan ook een officiële waarschuwing, nogeens een geintje zoals dit en je wordt gebanned. Laat het duidelijk zijn dat het weergeven van dit soort gegevens zonder toestemming niet getolereerd wordt en dat je dat bij deze ook merkt.

Maarreh, het is een Namezero-domeintje. Die gasten hacken levert dus ook niet echt veel resultaat op.

"Endure.... In enduring, grow strong." (Dak'kon)


Verwijderd

Topicstarter
wie zegt dat die persoon die site heeft gemaakt cq geregistreerd ?
Dat is iemand aanklagen en meteen veroordelen zonder bewijs
Ik vind dat mensen niet zomaar elkaars persoonsgegevens op straat moeten gooien en zeker niet met een request erbij deze persoon te hacken !

  • Floor-is
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 00:21

Floor-is

5.2

Gedane zaak, klaar over uit.

Bericht hierboven


Dit topic is gesloten.