Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

[idee] HD stil + gekoeld dmv staalwol ?

Pagina: 1
Acties:

  • JER00N
  • Registratie: Maart 2002
  • Niet online
Ik zat eens te denken, sommigen willen hun harddisk stil maken door hem te isoleren, maar bijv PUR-schuim isoleert wel goed, maar dan kan hij de warmte nergens kwijt.

Als je nou staalwol als isolatiemateriaal gebruikt (wel dikke, geperste laag) wordt hij tegelijk stilgemaakt en bovendien kan hij de warmte via de staalwol kwijt.

Zelf heb ik het niet getest en vind ik het ook niet echt nodig omdat ik mn pc 's nachts uitzet, maar sommige die-hards vinden het misschien wel nuttig?

Of is het onmogelijk/onnuttig/whatever?

  • MasterM
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 30-11 23:19
en de onderkan van je hdd? wat daar dan?

  • JER00N
  • Registratie: Maart 2002
  • Niet online
MasterM schreef op 12 november 2002 @ 21:44:
en de onderkan van je hdd? wat daar dan?
Weet ik niet, maar je kan toch gewoon je hele hd 'inpakken'?

Verwijderd

lekker statisch, heb je er al eens een 9v. batterij tegenaan gehouden, vliegt het zelfs in de fik. Ik zou er maar mee oppassen, bovendien komt het heel veel klein ijzervijlsel vrij wat ook niet zo best is voor een pc

  • whocarez
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 08-06 15:03
geen lekker spul dus

  • vehpol
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 04-11 21:53

vehpol

Go Go Gadget!

Complete onzin! Geleid ook stroom, zoals boven ook al min of meer vermeld, veel te goed... en dat vind je HD over het algemeen niet zo heel erg leuk!

Ceci n'est pas une signature!


  • JER00N
  • Registratie: Maart 2002
  • Niet online
tja die statische electriciteit is idd het grootste probleem :)

  • Trek Y11
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 29-11 14:27

Trek Y11

Eat my shorts

Volgens mij zit er te veel lucht in en zal het daardoor toch wel warm worden.

What if this weren't a hypothetical question?


Verwijderd

Verwijderd schreef op 12 November 2002 @ 21:46:
lekker statisch, heb je er al eens een 9v. batterij tegenaan gehouden, vliegt het zelfs in de fik. Ik zou er maar mee oppassen, bovendien komt het heel veel klein ijzervijlsel vrij wat ook niet zo best is voor een pc
idd fikt zo

  • Juicy
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 07:25
Staalwol is zoals de naam al zegt van staal ... En dit geleid vrij goed electriciteit. Schiet dus niet echt op. Verder is het contact oppervlak met je harddisk minimaal te noemen.

Als je nou met het lumineuze idee was gekomen om het in water te dompelen ;)

-


  • Kres817
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 31-10-2024
denk eens na man voordat je iets zegt zegt!
Staal(wol) geleidt als de pest.

Ach ja..........


  • Max Groove
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 29-10 15:04
en je weet dat staalwol in de fik vliegt als het warm wordt heh?

Verwijderd

Kres schreef op 13 November 2002 @ 02:52:
denk eens na man voordat je iets zegt zegt!
Staal(wol) geleidt als de pest.
Sorry hoor..... maar je hoeft toch niet zo te reageren. Hij probeerd alleen mee te denken en daar hoeft hij niet zo op afgeblaft te worden.
Het idee is leuk , maar zoals je al hebt gelezen werkt het niet ,omdat het voornamelijk statisch wordt en snel in de brand vliegt.

( hier stond nog wat anders, maar aangezien het nog vroeg is klopte het niet wat ik schreef.... rede ?.... :O :+ )
Pagina: 1