[Gentoo] Bij kernel boot blijft hij hangen

Pagina: 1
Acties:

  • zeroxcool
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 04-05 13:54
Na finally Gentoo geïnstalleerd te hebben ging ik - zoals in de setup aangegeven - rebooten. Grub komt tevoorschijn, en gaat fijn Linux unpacken en de kernel booten. Enfin, alles boot fijn totdat hetvolgende verschijnt:
code:
1
NET4: Unix domain sockets 1.0/SMP for Linux NET4.0.

En dan gebeurt er niets meer. Heb ik een optie te veel aangevinkt? (snap dus niet echt veel van menuconfig)

[ Voor 0% gewijzigd door zeroxcool op 12-11-2002 15:52 . Reden: typo ]

zeroxcool.net - curity.eu


Verwijderd

google :?

daar lees ik op een van de gevonden sites dat iemand met hetzelfde probleem wel goed kan booten als ie ACPI niet meebakt in de kernel


  • Total-Control
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 03-06-2025
Verwijderd schreef op 12 November 2002 @ 18:13:
google :?

daar lees ik op een van de gevonden sites dat iemand met hetzelfde probleem wel goed kan booten als ie ACPI niet meebakt in de kernel

Zou best is kunnen. Linux kon al nooit zo heel goed overweg met power management en meerdere processoren; ik geloof dat het nu nog steeds niet echt goed is. Ik zou zeggen opnieuw compilen die hap.

Mocht je nou maar 1 kerneltje hebben. Gebruik dan effe de Gentoo boot cd en chroot effe naar je hd. Je kan dan wel weer compilen.

Misschien wist je het al maar er is ook een gentoo forum:

forums.gentoo.org

Wellicht dat jouw probleem daar al tussen staat.

Succes!

Getting it hot makes it work, keeping it cold makes sure it stays that way.