multiwave innovation soundcard driver voor W2K

Pagina: 1
Acties:

  • marko77
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 06-05-2025
Ik heb een wat oude soundkaart van iemand gehad, die wil ik naast mijn onboard sound card gebruiken, het is een platinum 16 van multiwave innovation.
Ik heb onderhand elke denkbare driversite gehad,

www.driverguide.com
www.soundcard-drivers.com
www.driverforum.com

en nog een hoop kleinere sites allemaal met nul resultaat. Wel heb ik drivers gevonden voor Win NT, en 95 maar die werken natuurlijk niet, bij de kaart zelf zitten volgens mij drivers voor 95, maar dat weet ik niet zeker. Ik weet 100% zeker dat deze kaart wel werkt onder W98, maar daar heb ik weinig aan :(
Als eerste heb ik de site van de fabrikant gezocht (www.multiwave.com) deze kom ik ook heel vaak tegen op forums, waar men hiernaartoe linkt, maar je zult net zien dat deze site niet meer bestaat, het heet nu mwave.com en het is een heel andere bedrijf, dus geen support daarzo.

Heeft iemand enig idee wat ik kan doen? Ik zat zelf te denken dat er wellicht andere drivers zijn die het klusje kunnen klaren (van een andere fabrikant) maar hoe kom ik daarachter? zijn daar ok bepaalde fora voor?

Mijn rig


Verwijderd

Als het goed is zit er op je geluidskaartje een ietwat grote zwarte platte vierkante chip. Kijk daar eens op. Wat staat er op? Typ dat eens in in Google.com

;)

  • marko77
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 06-05-2025
ga ik proberen, thanx

Mijn rig


  • marko77
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 06-05-2025
ok, het nummer is cs4231-kl ep
ik heb gevonden dat het een crsytal chip set is, maar een echte vervanger voor de driver heb ik nog niet kunnen vinden, wel veel voor oudere besturingssystemen. Ik ga nu proberen wat mogelijke drivers te installeren (vanavond dus...)

Mijn rig


  • marko77
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 06-05-2025
Helaas, het is niet gelukt ik kan de driver wel installeren, maar dan zegt windows dat ie een beter heeft (windows compatible sound system ofzo) deze driver lijkt goed te werken maar zo gauw ik iets af wil spelen via deze kaart dan hangt mijn systeem. Is er dan wellicht een andere probleem dan de driver?

Mijn rig