Toon posts:

IRC kanaal GoT Natural Selection Clan

Pagina: 1
Acties:
  • 26 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Goed, ons vorige topic was abrupt beindigd door een MOD. Maar dat was voordat we ons IRC kanaal konden doorgeven, dus bij deze. 't kanaal is #clanzondernaam @ QuakeNet. Voor diegenen die dus geinteresseerd zijn (zie hieronder) kunnen ze zich op dat kanaal melden :). Stuur geen replies naar dit topic, maar kom lekker babellen in 't kanaal :).
Mjah, er loopt al een draadje over Natural Selection zelf, maar we willen graag een GoT Natural Selection clan hebben dus daar maar even een apart draadje over. Ten eerste, LiquidFire, Liquid Lizard en ik doen in ieder geval mee. Er zijn al meerdere mensen die enthiousiasme hebben getoont, maar dat is nog niet helemaal zeker.

Ten tweede, we hebben al een server maar we moeten eerst een website hebben. Wij zijn dus op zoek naar iemand die zin heeft om een website voor de clan te maken, wat we zijn daar zelf niet zo goed in .

Daarnaast moeten we nog een naam hebben voor de clan. Dus suggesties op dat vlak zijn altijd welkom.

En we moeten natuurlijk nog meer mensen hebben, dus meld je vrijwillig aan .

Voor meer info over Natural Selection verwijzen we je door naar de volgende URLs:

http://www.natural-selection.org/
http://www.readyroom.org/
nieuwe Half Life mod - Natural Selection

  • GGS_206
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online

GGS_206

Oranje!

Kan je niet gewoon op irc.tweakers.net een room aanmaken voor jullie clan :?

T.net ID. Bekijk het maar es eem..
‹(◕‿◕)›


  • Hahn
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 16:38
Dit kon toch ook wel in het Natural Selection topic :?
Want dit is hetzelfde als het vorige topic eigenlijk... (Mensen trekken)

The devil is in the details.


  • The Will
  • Registratie: Mei 2001
  • Laatst online: 16:28
En dit valt onder de noemer "Spam". Zet het gewoon in je sig, dan komen er vanzelf mensen op af. Verder zitten er aardig wat SP'ers in #spielerij, dus daar kan je het ook even proberen.

There is no magic.


Dit topic is gesloten.