Toon posts:

[Cisco] Catalyst 2916XL met IOS 112.8SA6

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Weet iemand of het mogelijk is om met deze switch en deze software op een fastethernet port : switchport dot1q trunking te doen ?
kan niks vinden op cisco en in google hierover. wel heb ik gekeken op
http://www.cisco.com/univ...uct/lan/c2900xl/29_35sa6/ en dan op software 11.2(8.10)SA6. Dit is alleen voor alle 2900XL's en deze optie is op mijn switch toch niet beschikbaar. misschien omdat het geen E (nterprise) model is ? :?

  • MeatGrinder
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 03-10-2025
Alleen de 2900 series switches met 4Mbyte Flash en 8Mbyte RAM ondersteunen trunking. Deze versies kun je onderscheiden van de 2Mbyte Flash/4Mbyte RAM versies doordat de nummers boven de poorten in het GEEL zijn aangegeven i.p.v. WIT.

Elke versie die de 4Mbyte Flash en 8Mbyte RAM ondersteunt (met het het juiste IOS) ISL en dot1q trunking, het is dus niet alleen voorbehouden aan de -EN versies.

IOS voor de 2900 series is gratis te downloaden van Cisco.com (zonder account).