Internet op client in netwerk Traag

Pagina: 1
Acties:

  • emkedouwe
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 26-11-2021
Ik heb een vaag probleem. Ik heb thuis een netwerkje liggen tussen twee computers. 1 Server met windows XP home edition waar het kabelinternet op binnen komt. En ik heb nog 1 client met windows XP pro.
Nou is het probleem dat het internet op de client pc heel erg traag is, veel trager dan op de client PC
Het tweede probleem is dat ik een aantal sites niet kan ontvangen op de client, maar wel op de server. Er komt dan een half uur lang een laad balkje te staan, of er staat gereed terwijl ik nog niks zie.

Hoe komt dit?

Verwijderd

Welke TCP/IP instellingen heb je op je server en client?

IP adres, subnetmask, gateway, DNS servers,...?

  • bille
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 05-08 23:45

bille

Don't call me Buff

virus? netwerkkaart kaduuk?

Ultra Pilammo 6666Mhz AMD, 4251Mbit/s RAM, Gefors V6666 MegaTurbo, 43" TFS, Ultra 80Gig Firewire netwerkkaart en 5D geluid met 66 speakers in 5 dimensies


Verwijderd

UTP kabel intact?
Zorg dat je gateway/internet opties goed staan

  • emkedouwe
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 26-11-2021
De TCP/IP instellingen worden automatisch aangewezen door de server. De netwerk kaart en de UTP kabel zijn nog intact want ik kan wel gewoon bestanden van de een naar de andere sturen.