Toon posts:

[WinXP] Array Defined Bullshit...

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo mensen,

Door veel gesearched op Tweakers en FAQ te hebben gelezen kan ik nog steeds het probleem niet oplossen.

Ik heb WinXP Prof geinstalled alles werkt perfect (alleen af en toe wat gezeik met de speakertjes maar goed, nu ff straight to the point :)

Als ik de comp opstart krijg ik de melding "No array is defined" (knipper knipper). Door veel research op internet kwam ik er achter dat het wat met de raid controller te maken had. Dus ik heel blij op CTRL F Drukken maar ik krijg in het midden van het scherm een knipperend veld waarin iets staat dat er geen DISK is.

Wat moet ik nu doen?

Mensen die mij helpen zijn lief :)

(kijk bij signature voor meer info over mijn pc)

  • LegacyCode
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 09-08 20:34

LegacyCode

De crack van de division

Er is geen HD aangesloten op je raidcontroller, effe zoeken in je bios en RAID uitzetten.

legacycode.net


  • Abbadon
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 16-08 23:05
Zoek ook op je bord naar een jumper om de controller uit te schakelen als je niks in het BIOS kunt vinden (dacht dat het niet via het BIOS kon namelijk, maar misschien ook wel) Of hang er twee disken aan :P

Just pick a dead end and chill out 'till you die.


  • BalusC
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

BalusC

Carpe diem

Of mod je BIOS zodanig dat de RAID BIOS niet meer wordt geladen :Y)

Dit heb ik al een keer eerder uitgelegd.. *zoeck* *found*
[rml][ ecs k7vta3]RAID uitzetten[/rml]

Edit - aanvulling: als CBROM207 niet werkt, neem dan CBROM606 :)