Ik heb zo'n schijfje in m'n server hangen, en die staat nu al meer dan een jaar 24/7 aan ofzo..
Nog steeds is de schijf erg stil zelfs..
Puur toeval dus.
omdat die van jou het blijft doen is het niet meteen een betrouwbare schijf he. bovendien is 24/7 draaien veel beter voor welke schijf dan ook dan vaak aan en uit zetten.
mijn ervaringen met seagate u-series zijn ook uitermate slecht. daar kwam ik pas laat achter omdat de meeste crash gevalletjes pas na een jaar ofzo kwamen.
die schijven zijn traag en vallen bij bosjes uit. echt een ramp. ik heb ook niet het idee dat ze uberhaupt bedoeld zijn voor computergebruik. tegenwoordig worden ze volgens mij ook meer getarget op set top boxes etc. zit er in de x-box ook geen u-series?
de cuda ata II is idd ook een totale disaster. gek genoeg is de cuda ata I wel best goed, terwijl hij bijna identiek is aan de ata II (maakt meer herrie en sneller seektime, maar tragere data doorvoer. volgens mij is de firmware van de ata II gewoon fout geprogrammeerd ofzo)