[Alg]Etiketprinter gebruikt verkeerd papierformaat

Pagina: 1
Acties:

  • ProgrammerX
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 26-02-2021
Ik moet vanuit een delphi een etikettenprinter aansturen. Dus een matrixprinter met 1 etiket op rol. Nu ben ik al 2 dagen aan het proberen dit aan het werken te krijgen. Hij print wel wat ie moet printen, maar het probleem zit hem in het papierformaat. Ik krijg windows/printer er niet van bewust dat ie etiketten heeft (H : 36 mm, B : 89 mm), dus als ik er 1 afdruk gooit er nog 3/4 achteraan net alsof ie a4 gebruikt :(

Dus had ik gelezen op internet (via google) dat je zelf ook papierformaten kan aanmaken in win2k. Nu heb ik dat geprobeerd en dat werkt, maar de minimale hoogte is 127 mm.

Ik print via QuickReport al van alles geprobeerd, maar tot nu toe met geen resultaat. De dingen die ik geprobeerd heb zijn onder andere zelf een papierformaat aan te maken, custom formaat in te stellen via code en zelf het papierformaat aan te geven, via het printer object (textout van het canvas) enz.

Wie helpt mij aub ?