[Compaq] Onboard videokaart uitschakelen

Pagina: 1
Acties:
  • 40 views sinds 30-01-2008

  • Sebastian
  • Registratie: Mei 2000
  • Niet online
In de search kan ik geen antwoord vinden, dus probeer ik het zo maar:

Mijn broertje heeft van mijn oom een Compaq Pressario gekregen, maar nu kan hij er nauwelijks spelletjes op spelen vanwege de brakke videokaart (intel van 4 mb).

Het installeren van een nieuwe videokaart (een PCI Geforce2 MX400 van 64mb) ging gelijk al mis, doordat het beeldscherm op standby blijft staan.

Nu heb ik gelezen/gehoord dat ik de onboard videokaart moet uitschakelen in de bios, maar ik zou niet weten hoe, er zijn nauwelijks opties te vinden. En al helemaal niet degene die ik dus zoek.

Weet iemand hoe ik alsnog de onboard videokaart uit kan schakelen en/of hoe de nieuwe videokaart alsnog kan werken? Alvast bedankt!

Verwijderd

Gewoon ff pielen met de functies die in de bios zitten, lijkt me zeer logisch.

Verwijderd

Ik heb het met mijn Packard Bell gedaan door een jumpertje te veranderen op het mobo. Misschien is dat bij jou ook zo. Kijk eens in de boekjes naar een plattegrond van de mobo.

succes

  • Pollewob
  • Registratie: December 2000
  • Niet online
* Welkom in V&B : lees dit eerst aub ! *

Ga eerst zelf ff dingen uitproberen. Vraag het eventueel aan Compaq welke optie je precies moet hebben of probeer een manual te vinden.

Dit topic is gesloten.