Hoe zeg ik HetNet account op?

Pagina: 1
Acties:
  • 38 views sinds 30-01-2008

  • Resistor
  • Registratie: April 2001
  • Niet online

Resistor

Niet meggeren!

Topicstarter
Ik heb hier een 'abbo' van HetNet.

Ik heb ADSL aangevraagd bij een andere provider dan HetNet (namelijk XS4all) en nu wil ik mijn abbonnement van hetnet opzeggen.

Op de site van hetnet kan ik niets vinden over opzeggen, alleen wijzigen naar een andere abbonnementsvorm.

Kan je online wel je abbo opzeggen? (zo ja: dan wil ik de juiste url/duidelijke uitleg waar het staat) of moet ik een mailtje/brief sturen? (adres zal wel te vinden zijn, hoop ik)

Ik heb het al gevonden, via Google, idd schriftelijk

What will end humanity? Artificial intelligence or natural stupidity?


Verwijderd

brief sturen, rest is niet geldig

  • chucky666
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

chucky666

d.y.w.play?

5. De Overeenkomst wordt aangegaan voor 6 maanden tenzij voor een dienst (zoals ADSL) uitdrukkelijk anders is vermeld. Na ommekomst van deze termijn wordt de Overeenkomst telkens stilzwijgend verlengd met dezelfde termijn, tenzij Gebruiker de Overeenkomst voor het verstrijken van de termijn schriftelijk opzegt, met inachtneming van een opzegtermijn van een maand.

een OW voor blaten in de IT? laat IT dan maar voortaan links liggen :(


  • Floor-is
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 23:17

Floor-is

5.2

duidelijk, je hebt het nog zelf gevonden ook:

Via google!

Bericht hierboven


Dit topic is gesloten.