Verwijderd
uhhhhhh NEEE !!! dat wordt nieuwe lcdVerwijderd schreef op 22 oktober 2002 @ 20:52:
kapot aant scherm
en dat is volgens mij niet goedkoop
Still warm the blood that courses through my veins. | PvOutput | ARSENAL FC
vlek duidt idd op schade, valt vaak ook buiten garantie omdat dit enkel en alleen normaliter kan onstaan door val/stoot-activiteiten
snel zeggen: 'De koetsier poetst de postkoets met postkoetspoets'
levensmotto: 'vroeg gedaan is lang gerelaxed!'.
die vlekken komen meestal niet zomaar... en die 'niet zomaars' vallen niet onder fabrieksgarantieVerwijderd schreef op 22 oktober 2002 @ 21:13:
Zit je jaar fabrieksgarantie er al op?
Verwijderd
We hebben op het moment meerdere gevallen met de nokia 3410 met problemen in het scherm. Van de 3410 is het duidelijk en erg zwak scherm, dat gat dus terug naar de fabriek. Helaas kan ik je niet vertellen of dit ook veel voorkomt bij de 6210.
Verwijderd
Had het zelfde probleem met mijn 6210, was net voor garantie afliep, dus heb gratis een nieuwe lcd gekregen.
Bij www.koopjessite.nl kan je een display bestellen voor 59 euro als ie niet meer onder de garantie valt, heb ik zelf ook gehad
Alle proemn in n drek
Gewoon op laten sturen en hun laten bepalen of het onder garantie valt, als je geen val of schok schade ziet, heb je misschien mazzel.
no comment
Pagina: 1