newbie vraagjes

Pagina: 1
Acties:
  • 116 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

  • Morgoth
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 20:40
Heb nou de client geinstalleerd en m'n email ingevoerd. Nou moet ik dus morgen naar de stats gaan en m'n emailadres opzoeken... hoe doe ik dat? een van die zoekmachines gebruiken? En wat moet ik bij 'project order' doen? Alleen rc5?

  • PcDealer
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 28-04 11:46

PcDealer

HP ftw \o/

Je krijgt een e-mail met je password + de juiste url's erbij.
Niet zo moeilijk.
je kunt ook naar http://stats.distributed.net/rc5-64
gaan en onder "Participant Stats" je e-mail adres invullen bij "search".

LinkedIn WoT Cash Converter


  • Chaos
  • Registratie: November 1999
  • Niet online
http://stats.distributed.net/rc5-64 en dan de search-box onder 'participant stats'.

  • Morgoth
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 20:40
Hoe join ik dan dutch power cows?

Verwijderd

ga naar http://stats.distributed.net/rc5-64/tmsummary.php3?team=10313 .
Onderaan de pagina staat de optie I want to join this team!

  • Morgoth
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 20:40
en wat is nou eigenlijk zo'n megaflush?

Verwijderd

Een megaflush is het met z'n allen opsparen van reeds "gegraasde" blokjes om die met elkaar op een vooraf afgesproken datum te dumpen bij distributed, het voordeel is dat we die dag bijzonder hoog scoren in de stats en daarmee als het goed is als team weer enkele plaatsen zullen stijgen.

  • Morgoth
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 20:40
aha, en hoe spaar je die dan op? Ze worden toch automatisch verstuurd als je online gaat? Mag je dan niet meer online gaan? En ik haal zo'n 625 kkeys/s... is dat goed voor een k6-3 400?

  • Config
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 06-01-2025
600 is behoorlijk weinig volgens mij, ik heb een celeron op 582 en die haalt 1.63 MKeys/s... Je kan meedoen aan een megaflush door je client op always offline te zetten, en dan de treshold (buffer) op 500, dan gewoon elke ker alsie het nodig heeft blokjes ophalen.

Verwijderd

Pfff...Je zou hier eigenlijk even de hulp van Pinball bij moeten vragen, er zijn diverse manieren om je blokjes op te sparen, een van de mogelijkheden is nadat je je hebt aangemeld bij de DPC, je proggie zo in te stellen dat hij flushed naar de speciaal hiervoor bedoelde en geinstalleerde proxy.dsmarty.com, een andere manier is offline blijven staan en elke keer als hij klaar is met de reeds aanwezige blokjes, nieuwe aan te vragen via de email (staat uitgebreid beschreven in de helpfile), let op dat je hem geen random blokjes laat grazen (dit gebeurt als je je blokjes niet tijdig aanvult), grote kans dat deze al berekend zijn en ze dus uiteindelijk niet mee zullen tellen.

  • The Wizard
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 25-05 14:50

The Wizard

Moderator Mobile
voor een AMD K6-3 is dat een normale waarde.

De Pentiums scoren beter door hun andere structuur. Je kunt ze dus niet vergelijken. (uitgezonderd de Athlon)

7740 kWp, 3 subsystemen (20x 320 Wp / 2x 230 Wp / 2x 440 Wp)


  • pinball
  • Registratie: Oktober 1999
  • Niet online

pinball

Electric Monk

Eh..Blauwe ik zou niet weten waarom, beter dan dat had ik het niet uit kunnen leggen :)
(Behalve dan met het vierletterwoord dat begint met een r en eindigt op tfm ;) )

Whenever you find that you are on the side of the majority, it is time to reform.


Verwijderd

:D

  • Andy
  • Registratie: Juni 1999
  • Laatst online: 27-03 10:55

Andy

rm -r

Het ligt er een beetje aan welke versie je hebt van de client. Als je de laatste versie bij distributed.net hebt gedownt, dan kom je in het configuratie-menu door met rechts ergens in de client te klikken. Daar moet je ten eerste je email adres invoeren. vervolgens kies je Buffer en buffer-update options, in dat menu kies je optie 6. In het nu verschenen menu kies je optie 2 en zet deze op NO. Vervolgens vul je hier bij optie 3 in: robert.demon.nl. Je blokjes komen nu bij een proxy-server van DPC terecht die elke 5 @ 10 minuten update. Je kunt dus "gelijk" zien wat je geflushd hebt door bij Ome Robert te kijken. Deze proxy zendt op afgesproken tijden alle gespaarde workunits door naar de master key-server van Distributed die (was het maar waar) eens per dag de statistieken weergeeft.

Dat je Processor niet meer kkeys doet, ligt ten eerste aan de ietwat mindere rekenkracht van je processor en aan het feit dat de client niet geoptimaliseerd is voor AMD processors. Hier komt binnenkort misschien een oplossing voor, IIG voor de Athlon

welkom & succes

Young child with dreams, dream every dream on your own. When children play, seems like you end up alone. Papa says he'd love to be with you, If he had the time. So you turn on the only friend you can find, there in your mind.. (Neil Diamond -Shilo-)


Verwijderd

awww. Oom Robert :P

  • pinball
  • Registratie: Oktober 1999
  • Niet online

pinball

Electric Monk

[schaam]
OK, 't kan wel beter uitgelegd worden..
[/schaam]

Maar maandag ga ik je (hopelijk) inhalen Afbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/~kerkh049/images/devil.gif

Whenever you find that you are on the side of the majority, it is time to reform.


Verwijderd

Woohoo!!! een WEDSTRIJD

Andy, wat is hierop Uw antwoord? :)

  • pinball
  • Registratie: Oktober 1999
  • Niet online

pinball

Electric Monk

Waarschijnlijk (helaas) is z'n antwoord gewoon 20.000 blokjes Afbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/~kerkh049/images/smbigteats.gif waar ik net niet overheen kan..

Whenever you find that you are on the side of the majority, it is time to reform.


  • Andy
  • Registratie: Juni 1999
  • Laatst online: 27-03 10:55

Andy

rm -r

Ja, ik wil

Young child with dreams, dream every dream on your own. When children play, seems like you end up alone. Papa says he'd love to be with you, If he had the time. So you turn on the only friend you can find, there in your mind.. (Neil Diamond -Shilo-)


  • Morgoth
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 20:40
Ik heb nu bij stats gekeken maar m'n email staat er niet bij en ik heb ook geen email gekregen.....???? Moet ik eerst rechtermuisknop op het windowtje en dan flush doen???

  • redwing
  • Registratie: Juni 1999
  • Nu online
Je moet iig een keertje geflushed hebben. Dat kun je automatisch laten doen, maar als je aan het sparen bent kun je inderdaad flushen door rechts te klikken op je koetje en dan flush te kiezen. De dag erna (mits de stats geupdate zijn) sta je er dan bij. Hierna kun je je paswoord opvragen en DPC joinen.

[removed]


Verwijderd

Ah! toe nou!?!? Mag ik nu alvast antwoord geven op je volgende (nog te stellen) vraag??? please?

Ja, de blokjes die je reeds geflushed hebt worden automatisch meegenomen naar de DPC.

Sorry, beetje flauwe bui vandaag ;)

  • pinball
  • Registratie: Oktober 1999
  • Niet online

pinball

Electric Monk

ZO blauwe... jij bent al vroeg wakker :)
En om on topic te blijven:

Ja, je staat na de volgende stats run (meestal draait die 's nachts van 01.00 tot 06.00) in de statistieken.
Je zou je dus vandaag aan kunnen melden bij DPC :)

Whenever you find that you are on the side of the majority, it is time to reform.


Verwijderd

Zit net te denken Pinball (en ja: het doet pijn ;)), is het verhaal "Een weekend stoeien met koeien" hier al eens geplaatst??
Misschien wel leuk om het hier ook eens neer te zetten?

  • pinball
  • Registratie: Oktober 1999
  • Niet online

pinball

Electric Monk

Prak maar neer, is zeker weten een feest van herkenning voor heel veel DPC'ers.
Zou trouwens uniek zijn dat een koeienverhaal van FOK via GvdD naar GOT gaat :)

Whenever you find that you are on the side of the majority, it is time to reform.


Verwijderd

Een weekend stoeien met RC5….

Nieuwsgierig gemaakt door al die "vreemde" termen zoals flushen, megaflush en fetchen word ik door een onzichtbare kracht steeds weer terug getrokken naar die topic over project RC5 team 10313.

Een vreemd en onbekend verschijnsel waarbij termen als "BOOEEH" en "KABOEM" worden gebruikt om het aantal te fluschen blokjes kenbaar te maken, onderlinge strijd waarbij zenuwachtig wordt uitgekeken wie er vandaag op de 1e plaats in de top van DPC staat…

Geweldig! Dat ik dit niet eerder heb aangegrepen en hierdoor dit "positieve virus" op mezelf heb in laten werken.
Vol verlangen en met een zichtbare spanning download ik het "ik-ga-koeien-laten-grazen" programma om ook mijn steentje bij te kunnen dragen.
Na op de laatste OK knop te hebben gedrukt, zie ik ineens een koe in mijn taakbalk staat en wordt er gevraagd allerlei informatie in te voeren, wat ik met bevende handen doe.
Gelukkig! Hij doet het! Vrolijk wordt een pakketje blokjes opgehaald bij een server die zegt, "The latest and the greatest!", "Euro 1 == DFL 2.20371 == DM 1,95583 ~= $1.00 :-(" en iets als "Why is a cow ? Mu. (Ommmmmmmmmm)"

Zaterdagmiddag…. Vol spanning kijk ik naar de activity log, terwijl "mijn" koeitjes vrolijk aan het grazen zijn.
Vragen als: waarom loopt de ene koe harder dan de andere? en op hoeveel blokjes zit ik al ? spelen door mijn al reeds vermoeide hoofd…..

Verdorie! Ben ik met koeien aan het stoeien, moet ik verplicht sociale contacten onderhouden en naar een verjaardag. Bedroefd neem ik afscheid van mijn computer en besluit deze aan te laten staan, je weet immers maar nooit hoeveel blokjes ik nog kan scoren! Tijdens de verjaardag blink ik uit in afwezigheid, zouden de koeien wel doorgrazen?, en wat nu als mijn systeem in zijn energy-stand gaat? HELP!

Met een glimlach neem ik om kwart over twaalf waar dat de koeien ook in vrijheid hun werk doen, en dus rustig grazen in het virtuele groene gras!
Oef! Een blije "BWOEEE!" klinkt uit mijn speakers als een verwelkoming dat het baasje terug is, yes! Weer een blokje gedaan.
Tot bijna 5 uur s'nachts twijfel ik of ik de kude verder moet waarnemen of toch maar moet gaan slapen, wordt het laatste, morgen weer een dag….

Zondagmiddag. Na heerlijk uitgeslapen te hebben vlieg ik met grote stappen naar mijn systeem, ok! Ik heb nog geen koffie gezet, maar die 3 minuten extra kunnen wel degelijk uit maken, toch?
Na intensief overleg met Pinball via ICQ over deze vreemde wereld van koeien en kalveren, (bedankt overigens pinball!) duikt ik in de helpfile om mezelf meer te verdiepen, ik lees iets over het kunnen opvragen van blokjes via de email en deze op een ander systeem offline te laten draaien! WHOA! Dit is geweldig, dubbele score!
Ondertussen probeer ik me aan te melden bij de Dutch Power Cows, lijkt me spannend! Binnen 10 minuten word ik gemaild, beloofd de server…. Sjesus wat kruipen die minuten! Bedroefd moet ik waarnemen dat ik na 6 uur wachten en 18 verzoeken om een password nog steeds geen bericht heb gehad… damn, ik wil grazen, ik voel me koe, ik leef koe!

's nachts wakker in bed…..Besloten om de systemen 24 uur te laten draaien, wil stijgen in die lijst! Wordt er om half een uitgeschopt door mijn vriendin omdat ze wakker is geworden van een hysterisch koe die over de speakers (op tien) staat te schreeuwen om aandacht "Baasje blijf je wel ff bij, er is een blokje klaar!"

Het is nu maandag, 18:00 uur geweest, zit op bijna 1000 blokjes totaal en ben totaal uitgeput, vanmorgen vroeg met de helpdesk aan de lijn gehangen "Help!" Krijg mijn mailtjes niet binnen! Half uur zitten zoeken, en hierna tot de conclusie moeten komen dat de mailserver bij mijn provider kuren had….Nou U wordt bedankt provider! weer een dag later dus….ik wil me aanmelden, please!"

Ondertussen ben ik een trots lid van DPC en druk bezig om die scrore verder op te poetsen, hallicunaties waarbij het koffie en HP team dreigbrieven schrijven omdat zij het niet waarderen dat ze gepasseerd worden in de scorelijsten en een boze vriendin die het niet snapt dat om half een 's nachts een koe staat te bléren, neem ik voor lief…. (leg dat maar eens uit aan je vriendin!, oef!)

Pfff wat een weekend! Als jullie nog eens iets weten?? ;)

De inhaalrace met de vermelde teams zijn inmiddels niet echt meer van toepassing, het is dan ook al een stukje van een paar maanden uit, maar wilde het jullie niet onthouden. :)

  • Morgoth
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 20:40
Oke the next question:
Als ik m'n koetje de hele dag laat grazen is na een tijdje het gras op.... kan je niet instellen dat ie automatisch verbinding maakt, gras verstuurt en nieuw gras binnen stouwt en dan verbinding weer verbreekt en klaar?

Overigens sta ik nog steeds niet in de stats.... maar zal morgen wel zijn....

Verwijderd

Als ik me niet vergis: file,enter configuration, tabblad connection, connection mode: online always, als het goed is zal het proggie automatisch proberen connectie te maken met de server om blokjes te fetchen en flushen, let op: je moet de auto dail in windows wel geconfigureerd hebben.
Nogmaals: als ik me niet vergis, correct me if i'm wrong.

  • Morgoth
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 20:40
Huh waar file, waar enter configuration??? WAAR TABLAD????????? Niet in de configuration van de client, die heeft helemaal geen tabbladen!

Verwijderd

Okay, dan maar ff stap voor stap, rechtsonder in je taakbalk (onder windows) staat als het goed is een koe-icoontje?
Dubbel klik hierop en je krijgt de WIN32 GUI client, hier vanuit, klik: file, klik: enter configuration, dan krijg je als het goed is een overzicht met 8 tabbladen waarvan je de tweede moet hebben (Connection), klik hierop en je krijgt 4 keuze met connection modes, klik de eerste aan (On-line always) en klik: OK, dan zou hij goed moeten staan, nogmaals als ik goed heb, laat Pinball of Andy hier maar ff een bevestiging op geven. Suc6.

  • Morgoth
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 20:40
Als ik dus op de gui van de koe rechtermuisknop doe, en ga naar configuration dan krijg ik dus geen tabladen.
Krijg dit menuutje:
1) General Client Options
2) Buffer and Buffer Update Options
3) Performance related options
4) Logging Options

9) Discard settings and exit
0) Save settings and exit


Choice -->
dussssssss

Verwijderd

Zet ICQ even aan, dan praat ik je wel door de configuratie heen.

  • Eddict
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 04-12-2025

Eddict

has Anterograde amnesia

blauwe, blijkbaar heb jij nog een oude koe versie (die met de GUI interface). De nieuwere versaies hebben dat niet meer.

De nieuwere versies schijnen overigens wel een stuk sneller te grazen dan de oudere.

Verwijderd

Txs Eddict (zo zie je maar dat iedereen hier nog wat kan leren), hmz, sneller grazen? OWH! ;) gelijk eens ff proberen.

  • pinball
  • Registratie: Oktober 1999
  • Niet online

pinball

Electric Monk

En 20.000 blokjes voor Andy :), we moeten hem vaker uitdagen, dan gaat ie meteen harder..
KABOEM

Whenever you find that you are on the side of the majority, it is time to reform.


  • Morgoth
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 20:40
M'n koe is nou lekker aan het grazen, werkt allemaal perfect, gras op? Hij belt in.... hij stuurt ze naar de 'megaflushserver' .... dus dis mooi!!!! Nou nog op wat meer pc's installeren!

Verwijderd

Je moet er wat voor over hebben hè morgoth ;)

  • Morgoth
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 20:40
Moet alleen nog wennen aan het geluid van een pc als ik 's nachts slaap! :) :)

kan je trouwens je email wijzigen?

en waarom is robert.demon.nl down????? :( :( :(

Verwijderd

Het lijkt erop dat die klote-webserver weer de geest heeft gegeven :(
Hoe rot het ook is, ik kan de webserver pas over 2 uur herstarten :(

Ik moet nu een $^#$% vergadering in, en rond 17:45 blaas ik naar huus om maar liefst 2 knoppen in te drukken, zodat de stats weer werken.

De proxy staat nog wel gewoon open!

Verwijderd

Veel plezier tijdens de vergadering..haha. Let je wel een beetje op als je naar huis vliegt. Dan komt die server maar een minuutje later online.

Verwijderd

Je kan je email niet zomaar wijzigen, het is namelijk je ID, je kan wel een nieuwe account aanmaken en je oude samenvoegen in de nieuwe.

(zorg dat je altijd bij het Mail adres kan, je password wordt er naartoegezonden)
Pagina: 1