Dat hebben alle meukposts de laatste tijd en het werkt bijna nooit; namelijk alleen als hij in de pricewatch staat. En dat is alleen ze bij sommige betaalde software; meestal niet dus.
Dat is nodig om de update history bij te kunnen houden voor software
.
Professioneel Hyves-weigeraar
Het gaat niet over de link, maar over de koppeling met het product Winamp. Alle updates verbonden met het product Winamp komen in de update history te staan. Dat er geen prijzen bij het producten Winamp horen lijkt me nogal logisch.
Professioneel Hyves-weigeraar
Dat snap ik, maar waarom is het dan niet zo dat het alleen zichtbaar is wanneer er wél iets bij het betreffende product hoort, zodat er niet 'standaard' een dode link in elke post komt te staan?
Of je klikt er gewoon niet op
.
Professioneel Hyves-weigeraar
Het lijkt me niet moeilijk om even te controleren in de database of dat ding wel echt in de pw staat met prijzen erbij
Nee dat staat professioneel!
Serieus: het moet toch mogelijk zijn om het alleen weer te geven als het bestaat?
Pagina: 1