Toon posts:

Fujitsu-Siemens en Dell: wie geeft me goed advies?

Pagina: 1
Acties:
  • 42 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb deze topic al eens gepost, maar is afgesloten omdat ik te snel reageerde dat niemand iets replyde! Daarom zal ik nu wat geduld oefenen, omdat ik besef dat jullie de specificaties van deze laptops moeten gaan opzoeken en gaan lezen!
Maar ik hoop toch dat ik meer replies krijg als vorige keer ;-) alvast bedankt!

Graag had ik wat advies gekregen ivm een goede laptop voor een prijs tot 3000 euro. Ik heb de volgende laptops op het oog
1) Fujitsu-Siemens Lifebook E 7110 - P4 2,0Ghz 40GB 512MB 15,1"XGA TFT (-3kg)
2) Dell Inspiron 8200 - P4 2,0 Ghz 40 GB 512MB 15"TFT (+3kg)

persoonlijke configuratie:
1. 2de batterij
2. geen combo - wel DVD drive
3. 512 MB DDR
4. Bluetooth - WirelessLan

Mijn eisen:
1. hij moet snel zijn om zware programma's te kunnen draaien
2. mijn laptop is niet bedoeld om mee te gamen
3. groot scherm om te designen
4. moet lang op 2 batterijen kunnen draaien
5. laptop moet draagbaar en mobiel zijn (gewicht)

Graag had ik jullie advies gekregen omtrent deze 2 laptops! Heeft iemand één van deze 2 latops? Wat zij de ervaringen? Hier zijn de links met de specificaties van beide laptops! Ook als jullie andere merken weten die aan mijn eisen voldoen, had ik die graag geweten!

Fujitsu-Siemens: http://www.fujitsu-siemens.be/product_detail.cfm?id=54
Dell: http://www.euro.dell.com/...el_inspn_3_inspn_8200.htm

Dus heel graag jullie advies en ervaringen!!!

Alvast bedankt

  • GA!S
  • Registratie: Maart 2000
  • Niet online

GA!S

295 g/km

Dell heeft een hogere resolutie en met de juiste proc is een GF4 sneller dan een Radeon M7 (ga je 3d werken? Dan is het namelijk WEL redelijk van belang).

Verder zit een Dell nou eenmaal wat beter in elkaar dan een Fujitsu. Iets minder de "plastic" look en feel.

Je eisen zijn nogal tegenstrijdig: een top laptop met veel power en een groot scherm is gewoon niet zuinig en licht. Geef ff aan wat je belangrijker vind, snelheid of lang draaien op 2 batterijen en niet te zwaar zijn. Fujitsu gaat trouwens redelijk slecht om met zijn powermanagement (voor zover ik weet) waardoor de accu's wat sneller opladen, maar ook veel harder slijten dan van andere laptops.

de betaler vervuilt


  • LopeZ
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 17:34

LopeZ

Too much is never enough

Je vorige is om wel meer redenen dicht gegaan hoor, kijk maar terug. Iedereen zal je dell aanraden...

Dit topic is gesloten.