Bij mijn pa op het werk hebben ze het hele netwerk vernieuwd en zodoende zijn de oude computers weggeven (allemaal HP Vectra's met 64meg en PII300 met 3,2gig schijf en een 3com 100mbit netwerk kaart) netjes dacht ik dus, eentje op mijn kamer gezet omdat ik mijn eigen PC een tijdje geleden verkocht heb en ik naast mijn PII233 wel een extra Computer kon gebruiken kon gebruike. Net even met mijn Windows 2000 CD-Rommetje van mijn verkochte computer (win2k had ik er niet bij verkocht dus dat is legaal want die verkochte pc heb ik geformateerd, toch?) maar goed ik heb er even wat hardware bijgeduwd enzo, geheugen etc. en het viel me op dat in die kast allemaal vreemde hardware op de mobo plank zat. Dus ik kwam net in de Device Manager en daar zag ik tot mijn grote verbazing een "ST320HG SCSI Controller". Heeft iemand enig idee waar dit apparaat voor diend? is het een gewone SCSI controller of wat moet ik ermee? er zit trouwens een WDC AC23200L hdd in. We hebben meerdere machine's gekregen waarvan een paar Gentoo moeten gaan draaien, eentje heb ik even met mijn Knoppix cd opgestart en die ging perfect dus ik denk dat die harde schijf een IDE schijfje is?
Edit, mijn eigen zoekpoging leverde geen duidelijk resultaat op: http://www.google.nl/sear...=ISO-8859-1&q=ST320HG&lr=
De computer echter is een HP Vectra VL6/300 denk ik SERIES XXX want de rest is niet meer te lezen van de sticker op de zeikant.
Edit, mijn eigen zoekpoging leverde geen duidelijk resultaat op: http://www.google.nl/sear...=ISO-8859-1&q=ST320HG&lr=
De computer echter is een HP Vectra VL6/300 denk ik SERIES XXX want de rest is niet meer te lezen van de sticker op de zeikant.