Zalman CNPS5100CU of CNPS5100ALCU

Pagina: 1
Acties:

  • TAG_ScorpioN
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 10-02 20:04
Ik ben van plan een Zalman CNPS5100 koeler te kopen. Nou verschillen de CU en de ALCU uitvoering 10 euro en ik vroeg me af hoe groot het verschil is tussen de 2 koelblokken.
Ik heb al uitgebreid gezocht naar reviews waar BEIDE koelers in staan zodat ik een beetje kan vergelijken maar het is me niet gelukt om dit te vinden. Wat denken jullie, moet ik voor die 10 euro voor de geheel kopere uitvoering gaan of scheelt het maar een graad of 2?

Verwijderd

Ik zou voor de Cu gaan. Koper geleidt de warmte veel beter dan aluminium, dus er zal zeker een verschil zijn. Ik heb geen vergelijking, maar die 10 euro is het wel waard.

  • BasvanS
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 19:35
Ik heb zelf gekozen voor de 100% Cu uitvoering, ik weet niet hoeveek graden het scheelt maar voor 10 euro vond ik het de moeite waard

  • SmokeyTheBandit
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 13-02 16:12

SmokeyTheBandit

DOCer met Pensioen

Altijd voor koper gaan als je de keuze hebt :)

[offtopic]

Zo zo nog een Die Hard HLDMer :P
Vond het na 2 jaar wel welletjes :)
Zat wel in pdk :) :)

Turn it off and on again.


  • mdj84nl
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 19-03-2025
Hmm, 100% is niet altijd het beste hoor, ik heb de alpha 8045 en die bestaat uit beide, en daz alleen maar goed, want koper neemt warmte goed op en aluminium geleid het goed en laat het sneller los. 8)