MSI IrDA Module

Pagina: 1
Acties:

  • Tead
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 10:25
Ik heb een K7T266 Pro2 en wist al dat me mobo dat ondersteunt, maar na aanschaf van een nieuwe mobiel (Samsung SGH-A300) met infraroodpoort met ingebouwd modem leek het mij wel handig om zoon ding aan te schaffen. Maar nu rijzen een aantal vraagjes:
  • Wat kan ik er allemaal mee als ik dat heb, is er wel software daar voor? Mijn voonaamste doel is het bijwerken van me telefoon boek en internetten als ik op een LAN ben waar dus geen internet, het gaat hierbij alleen om het binnen halen van meeltjes en dat soort dingen.
  • Kan ik die IrDA module ook gebruiken voor andere doeleinden zo als computer besturen vie aan RC?
  • waar zijn die dingen te koop of moet ik dan speciafiek bij MSI zelf zijn voor die dingen?
Wie heeft zoon ding al aan zijn mobo hangen en wat zijn de gebruikerservaringen hier mee.

Verwijderd

Voor IrDa zijn er standaard modules die gewoon op elk moederbord passen. Te krijgen bij de betere PC-boer, electronicawinkels of kabel specialisten. Heb dr geen problemen mee, werkt uitstekend (heb de mijne bij SunRise gehaald)
Verder kun je er alles mee wat je met een normaal modem ook mee kan, faxen, internetten, enz. alleen dan via de gsm (duur hè :+) Daarnaast kun je er met de juiste software het adresboek in je foon mee bewerken, en eventuele instellingen veranderen of aanmaken.
Voor de software zit er standaard ondersteuning bij je OperatingSystem, daarnaast voor specifiek de foon, moet je uiteraard op de website van je GSM-fabrikant kijken.

  • Jan Jaap
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 14:07
[rml][ IA] IrDA tranceivers voor op moederbord[/rml]

Inkoopactie voor van die modules, maar hij liep volgens mij vandaag om 12 uur af..

Je kan het natuurlijk nog proberen, er staat nog niet dat hij gesloten is..

  • Tead
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 10:25
thnx voor de informatie
ik heb een zetje besteld en er stond dat ie tot 1800 open was, dus moet het goed komen, ik heb ook een meeltje naar samsung gestuurd of hun weten of er software voor me telefoon is.