Toon posts:

Popup menu zonder werkbalken

Pagina: 1
Acties:
  • 32 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Wil iemand misschien even naar dit script kijken? Ik heb hem van internet gehaald en hij werkt verder prima.
De bedoeling van dit script is dat als ik op mijn site op een button klik er een Popup menu verschijnt met elke keer een andere afbeelding, random. Zoals ik al zei, werkt prima........alleen: ik wil dat als dat popup-je verschijnt er geen werkbalken van Explorer meer zijn. Dus alleen een klein schermpje met een foto erin en dat schrempje moet zich automatisch aanpassen aan het formaat van de foto.

Wie kan mij vertellen wat ik daarvoor bij moet schrijven in mijn script en wat???

Het script tot nu toe:


<html>
<head>
<title>Untitled Document</title>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-1">
</head>

<body bgcolor="#FFFFFF" text="#000000">

<script language="JavaScript">
var j,l="",m="",p="",q="",z="",list= new Array()
list[list.length]='../Babes/Babe1.jpg';
list[list.length]='../Babes/Babe2.jpg';
list[list.length]='../Babes/Babe3.jpg';
list[list.length]='../Babes/Babe4.jpg';
list[list.length]='../Babes/Babe5.jpg';
j=parseInt(Math.random()*list.length);
j=(isNaN(j))?0:j;
if (list[j].indexOf('?')==-1) {
document.write("[img]'"+list[j]+"'[/img]");
}
else {
nvp=list[j].substring(list[j].indexOf('?')+2).split('&');
for(var i=0;i<nvp.length;i++) {
sub=nvp[i].split('=');
switch(sub[0]) {
case 'link':
l="<a href='"+unescape(sub[1])+"'>";
p="</a>";
break;
case 'target':
q=" target='"+unescape(sub[1])+"'";
break;
default:
m+=" "+sub[0]+"='"+unescape(sub[1])+"'";
break;
}
}
z=(l!="")?((q!="")?l.substring(0,l.length-1)+q+">":l):"";
z+="[img]'"+list[j].substring(0,list[j].indexOf('?'))+"'"+m+">"+p; document.write(z); } </script> </body> </html[/img]

Alvast bedankt.....

Verwijderd

Het komt er dus op neer dat wij je script mogen gaan aanpassen. Klik hier voor een stukje documentatie over window.open();
Je geeft zelf niet aan wat je al gevonden of geprobeerd hebt, en zonder initiatief schiet dit dus echt niet op. Als je nu een concrete vraag had... zoals: "Ik wil dit, maar hij doet dat. Ik heb dit en dit al geprobeerd, maar hij doet zus en niet zo".

Het komt er in ieder geval op neer dat je het script zelf moet schrijven, omdat jij het moet snappen. Het eerste doel is namelijk niet om antwoord te geven, het is de bedoeling dat jij leert hoe je zelf aan je oplossing moet komen ;)

Maar goed, ga dus eerst maar eens naar dat linkje kijken, en probeer gewoon het een en ander uit.

Dit topic is gesloten.