Toon posts:

Banner wordt niet weergegeven.

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hoi,

Ik had een website gemaakt via dreamweaver 4.0 en heb het probleem dat op de site zelf de banner/figuur niet wordt weer gegeven. Ik heb er boven intotaal 3 staan.

een smalle balk over de hele bovenkant (was eerst jpeg en is nu een gif) En 2 zinloosgeweld banners.

Offline op mijn eigen pc werkt alles wel goed. Maar als ik op de site ga kijken dan zie ik weer niets. Ik heb daarna de bovenste banner een gif bestand gemaakt en nu is het iets beter maar nog niet helemaal goed.

Het moet een volle blauwe kleur zijn maar het is dit: linkje: http://www.sandrakalk.nl/html/Sandra/index1.htm
Als deze link niet mag dan moeten jullie het maar ff zeggen dan haal ik hem wel weer weg. Maar zo kan ik goed laten zien wat ik bedoel. :?

  • r0bert
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 11-08 16:19
Je hebt je "height" van je bovenste banner op 10 (pixels) ingesteld staan.. dat is een beetje erg klein lijkt me :)

/edit:
bovendien is het plaatje niet beschikbaar (wel upgeload ?)

  • cutter
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 28-09-2025

cutter

Wannabe i7 fanboy


Verwijderd

Topicstarter
Hoi,

Ik was zonet direct ff aan de slag gegaan en was met een banner-copy aan het testen.
Ik heb de hight nu op 20 gezet en de nieuwe banner geupload.

En het werkt nu wel.
Thanks _/-\o_

Verwijderd

Bestbekeken op 1028x768 en internet explorer 6.0

moet een spatie tussen best bekeken

Verwijderd

Topicstarter
Verwijderd schreef op 11 oktober 2002 @ 16:01:
Bestbekeken op 1028x768 en internet explorer 6.0

moet een spatie tussen best bekeken
ok.
Pagina: 1