Is een celeron 533 0,18 of 0,25 micron ???

Pagina: 1
Acties:

  • Carel
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 03-09 16:27
Effe snel een vraagje :), op de intel site doen ze dr vaag over iig.

  • _mARCO_
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 25-08 16:46

_mARCO_

Hier staat niks

Sja, het kan allebei. Je hebt namelijk zowel een Celeron I (afgeleid van de Pentium II) als een Celeron II (kleiene broertje van Pentium III) op 533 mhz.

Je kunt er het makkelijkst achter komen welke je hebt door te kijken naar de spanning waarop hij werkt. Is dat 2 Volt, dan is het een Celeron I; bij 1,5 Volt is het een Celeron II. En een Celeron II is natuurlijk altijd beter, ook goed over te klokken naar 800 Mhz of hoger.

mARCO

sigloos


  • Carel
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 03-09 16:27
Das dus het kutte, hij ligt niet hier, ik wil hem ruilen voor een vriend van me tegen zijn 466, iemand anders(een lijp) heeft die 533, maar het werkt niet in zijn mobo zegt ie, die gaat maar tot 466 volgens hem= onzin, maar dat boeit niet, als ie hem wilt ruilen tegen de cel466, die amper over te klokken is vind ik het best:)))))))))))

Verwijderd

kijk naar het uiterlijk van dat ding....heeft ie een kleine core dan heb je een celly II

Celly 1 = PPGA
Celly 2 = FC-PGA oftewel een goedkopere Pentium III coppermine

Celly 1 533 draait op 2.0 V
Celly 2 533 draait op 1.5 V

verder heeft de celly 1 een grotere core die van kleur Zilverachtig is