Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Fujitsu ICL Kassa Display

Pagina: 1
Acties:
  • 41 views sinds 30-01-2008

  • SmauG
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 11-01-2022
Ik heb een mooi displaytje uit een kassa bij ons op t werk gehaald, nu wil ik deze aan mijn comp hangen.... iemand enig idee hoe deze displays werken (pic komt eraan) en evt. een proggie om het te programmereren. Het apparaat zelf is nogal groot, maar als ik zie wat de kassa ermee doet denk ik "1337"

P.S. Ik heb er geen kabeltje bij, alleen een 9aderige aansluiting.... zou ik deze serieel op mn comp kunnen hangen?

Verwijderd

Lees de faq ff
Ik heb een LCD uit een oude GSM/rekenmachine/Palm/i-mode/ander-cool-apparaat-met-grafisch-LCD gehaald. Hoe sluit ik die aan?

Die kun je niet aansluiten. De controller (als die er al op zit) van die dingen is industrieel gemaakt en afgestemd op het doel. Het is custom-built. Je kunt die gewoon niet aansluiten

  • Tentacle1
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 13-03 09:12

Tentacle1

60% Puur Sap!

Naja laat maar zitten... zoek t maar uit..

[ Voor 0% gewijzigd door Tentacle1 op 05-10-2002 20:37 . Reden: Zucht... ]

System specs


Verwijderd

is het zo'n display van zo'n ncr kassa? die hebben de zelfde aansluiting als een normale monitor. dus die kan je der direkt op prikken!

  • Daan
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 15:57
Staat in de FAQ, zie Lomu's reply.. :z

Dit topic is gesloten.