Ik hoop toch altijd nog maar dat een TIP ook op waarheid gebaseerd is

Je hoeft btw niet altijd orgineel terug te halen; je vergelijkt een hash die je maakt met de hash die je van het origineel hebt gemaakt. Handig voor bv passwords die opgeslagen zijn in Databases.
Maar niet handig voor adresgegevens die de applicatie weer moet uitlezen. Verder, zoals al gemeld, moet je maar eens kijken naar een symetrisch of a-symetrisch versleutelingssysteem.
Ik zou je in dit geval een symetrisch versleutelingssysteem aan willen raden. Dit versleutelt en ontsleutelt met dezelfde key. Nadeel is dus dat als iemand gaan verleutelen dat je hem de key moet geven, waardoor ie onderschept kan worden.
Dat maakt in dit geval niet uit dus. De encryptie die je nu gaat opzetten is nl. altijd te kraken. De key is namelijk ergens te vinden in het systeem! Je zegt zelf dat dat niet zo'n enorm probleem is (heck als iemand in de app kan komen kan ie ook wel de telefoongids pakken) dus kies gewoon voor een symetrische versleuteling, omdat dat sneller is dan a-symetrisch