PSN: TDBtje
heb het net gisteren in huis gehaald die combi...klinkt leuk vooral met de eax- effecten...tis natuurlijk geen dolbi..maar dvd's klinken toch aardig leuk!
"waar je natuurlijk altijd voor moet zorgen is dat die twee verschillende elementen als een Chinees puzzeltje in elkaar steken; dus dat je d'r niet om heen gaat lopen fucken!''
Verwijderd
Ik heb laatst de SB-live + FPS 1500 gekocht. De 1500 schijnt de opvolger van de 1000 te zijn. Ik heb er 189,-- ex. btw voor betaald. Ik ben dik tevreden over het geluid. Een goede bass en behoorlijke power!
Adriaan
Adriaan
Dan zou ik voor de Labtec 2514 gaan. Die heeft een houten Sub-woofer en dat klinkt over het algemeen wat beter. Ik heb dat setje ook, en ik ben erg tevreden over de geluidskwaliteit.
Alhoewel ik de 2514 van labtec nog nooit in het echt gehoord heb wordt de FPS1000 toch vaker bestempeld als de beter van de 2. Ik heb de FPS1000 en moet zeggen dat het een aardig geluidje produceren kan.
Je brengt me helemaal van mijn abrikoos.
ok..inmiddels het zooitje goed draaiende..alleen heb ik nu als ik DVD's afspeel via powerdvd af en toe een rare achtergrondsruis/vervorming van het geluid..heb zelf nog niet zo veel ervaring met dvd's afspelen op de computer..en wilde weten of dit normaal was en zonee..what to do about it!
"waar je natuurlijk altijd voor moet zorgen is dat die twee verschillende elementen als een Chinees puzzeltje in elkaar steken; dus dat je d'r niet om heen gaat lopen fucken!''
Verwijderd
Die Labtec is waarschijnlijk wel beter. Ik heb zelf de FPS1000, maar ik vind ze nou niet bepaald fantastisch. De subwoofer heeft wandjes van 1,5mm plastic ofzow, en de basreflexpijp resoneert als een gek bij hoge volumes (voor de audiofielen: portnoise, dwz. je hóórt de lucht stromen). Bovendien is hij bij de helft van z'n vermogen al aan de limiet van dat kleine 13cm speakertje wat in de sub zit.
Ik zou voor de Labtec gaan.
Ik zou voor de Labtec gaan.
Ik heb ff een high volume test gedaan vandaag, en de sub-woofer van de Labtec vervormt niet, staat ook op de doos over een of andere technologie waardoor dit niet zou gebeuren.
Pagina: 1