Toon posts:

overclocken MSI GeForce4 TI4400

Pagina: 1
Acties:
  • 33 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Wat is een goede en veilige snelheid van engine en memory clock (ik gebruik powerstrip) voor de MSI GeForce4 TI4400? Deze kaart heeft een prima koeler op de processor, maar geen geheugenkoeling. Ik draai nu 300/600, maar iemand zei dat dan de verhouding tussen processor en geheugen niet goed is.

  • Devil
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online

Devil

King of morons

Dis bestwel een searchvraag, maar vooruit dan maar, ik heb tog nix beters te doen:
D'r is maar 1 manier om d'r achter te komen en dat is benchmarken. Overklokken doe je niet gewoon ff, je mag er wel een dagje voor uittrekken. Steeds met kleine stapjes verhogen en dan zie je meteen bij welke snelheid de performance het beste is en vanaf welke snelheid er artifacts verschijnen.

After all, we are nothing more or less than what we choose to reveal.


  • remsie
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 19-02 21:13
Als je de standaard msi drivers gebruikt, dan kan je gewoon bij beeldscherm eigenschappen, bij het tabblad msi clock, de beste overklok laten uitzoeken door de drivers, heb het al met meerdere msi kaarten getest en werkt goed.

  • Twynn
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 29-01 07:49
Gewoon proberen.. Da's de beste manier om het uit te vinden.

Dit topic is gesloten.