Toon posts:

Welke speakers kopen?

Pagina: 1
Acties:
  • 40 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Ik wil een paar degelijke 5.1 speakers voor games maar vooral voor DVD. Nu zie ik in de pricewatch de Creative Inspire 5.1 5300, die me op zich wel wat lijken. Maar ook zie ik de iets duurdere Logitech Z-640 5.1 50 Watts staan, die ook nog wel kunnen qua prijs. Ik wil het liefst onder de 120 euro blijven (inclusief btw en verzendkosten).

Welke zal ik nemen, of hebben jullie een compleet andere optie? :X

  • internetinfo
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 20:16
Ik weet nog wel een optie ja: de faq lezen. :{

Kijk, dit is een index. Als je daarin kijkt, kom je dit tegen.

[ Voor 0% gewijzigd door internetinfo op 01-10-2002 20:36 . Reden: foutje in tag ]


Verwijderd

Topicstarter
slotje

  • airwalker_nl
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 29-10-2022
[luimode]
Ik ga nieuwe speakers kopen, welke zijn nou het beste?
Een van de meest gestelde vragen, en helaas is er geen antwoord op te geven. Speakers zijn denk ik het zwakste gedeelte in de keten, en leveren daardoor een groot aandeel in het uiteindelijke geluid. Maar het verschil tussen speakers is erg groot, en het feit dat die speakers allemaal naast elkaar bestaan, geeft wel aan dat de smaken verschillen.
Komt bij dat je zoiezo niet zoveel kan zeggen over audio aan de hand van specs, en van speakers al helemaal niet!
Daardoor komt het toch neer op het eeuwige cliché: luister zelf! En vergeet daarbij niet om een ochtend/middag vrij te nemen van werk/te spijbelen van school, en je eigen muziek mee te nemen. Ook al luister je vette terror of deathmetal, je hebt weinig aan een set die fantastisch klinkt met klassieke muziek als de laser in jouw cd-speler nog nooit een noot van Bach heeft mogen lezen.
Komt ook nog bij dat je het beste kan luisteren met de versterker die je van plan bent te kopen, of andersom, een versterker uitzoeken die goed klinkt met de speakers die je hebt uitgezocht.
[/luimode]

Vruchtensap? Oh, je bedoelt Breezer Malt - Loesje


  • Jag
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 13:53

Jag


Dit topic is gesloten.