[HD] nieuwe WD 120GB HD trilt

Pagina: 1
Acties:

  • Overspeed
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 23:59
Ik heb gisteren m'n nieuwe Western Digital 120GB (8MB Cache) HD ingebouwd, en die doet 't op zich goed, maar hij "trilt" nogal veel.

Er zat al een IBM 60GB + Western Digital 100GB 7200rpm schijf in, en daarvan merkte ik vrijwel geen trillingen.

Met de nieuwe WD HD erin, trilt m'n bureau een beetje mee, dwz als je je hand op de tafel/muis/toetsenbord/kast houdt, voel je de hd trillen. (de kast staat op m'n bureau). Voordat ik deze HD ingebouwd had voelde je alleen de kast trillen, en niet het hele bureau.
Hij trilt ongeveer 5sec, en dan 1sec niet, dan weer 5sec wel, enz. Daarbij maakt ie tijdens die 5sec een heel licht brommend geluid.
Het trillen is een irritant gevoel als je met de muis of het toetsenbord bezig bent, en ik ben bang dat ie "schade" aanricht aan m'n andere HD's... :(

Ik had gehoopt dat 't na een paar uur minder zou worden (iets dat zou wegslijten ofzo), maar dat is nog niet het geval. Ook heb ik alleen de nieuwe (trillende) HD aangesloten, zodat ik kon kijken of het niet kwam door trillingen van de andere HD's die deze trillingen versterkten. Dit maakte geen verschil. :(

De HD is niet echt stuk, want de data slaat ie correct op.

-Zou 't trillen nog minder worden?
-Kan 't kwaad voor deze en de andere HD's?
-Zou dit rede genoeg zijn om em om te ruilen? (gekocht bij Informatique)

Er is in Nederland niets beter beveiligd dan de snelwegen m.b.v. mobiele flitsteams, flitspalen, (on)opvallende surveillance-auto's, etc. Als er in mijn huis wordt ingebroken, dan kan ik beter de A2 oprennen dan 112 bellen.


  • Pearl
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 30-03 09:45
Platters zitten niet in balans, ik zou 'm omruilen, kan toch de leeskoppen op den duur beschadigen.
Heb ik ook lang geleden gehad, na de garantie, opengemaakt, lagen de leeskoppen van de draagarm.
Prullebak.
En het gaat je mateloos irriteren en voor je lieve pleuros moet je gewoon een goeie hebben.

Een specialist weet alles van niks en een generalist weet niks van alles.


  • Dinictus208
  • Registratie: November 2000
  • Niet online

Dinictus208

Tele romeo

120 gyg? zo zo. Ik dacht dat ik stoer was met mijn 2X60.

Anyway dit is indedaad het Platters verhaal. Tenzij je hem niet goed hebt bevestigd. Ik zou zeggen check dit nog een keer en breng hem anders terug. Je krijgt zondert meer een nieuwe hoor.

Succes.

I could feel at the time There was no way of knowing Fallen leaves in the night Who can say where they're blowing As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning