Toon posts:

Windows XP hangt in loop bij opstarten

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een Windows XP met de gekende FCK issue. Ik heb sinds gisteren een probleem dat hij in een loop blijft opstarten, en dus niet meer kan inloggen in XP :-)

Iemand hulp ?

  • jadjong
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online
je bedoelt inloggen, uitloggen en zo door gaan?

http://support.microsoft.com/search/preview.aspx?scid=kb;en-us;Q249321

Verwijderd

Topicstarter
Ik bedoel da mijne PC herstart en herstart en herstart ...
Heb al een recovery gedaan, maar da helpt ni :(

Verwijderd

je kunt ook proberen om XP opnieuw te installeren, dan zegt ie automatisch dat er al een installatie bestaat, en vraagit of ie die moet aanvullen. Je behoud dan al je instellingen nog gowoon. (Heb ik gehoord)

  • Pearl
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 12:48
Werkt alleen als je vanaf een andere windowsversie/part de upgrade variant gebruikt, met alleen XP kun je het schudden.

Een specialist weet alles van niks en een generalist weet niks van alles.


  • SnicK_v_r
  • Registratie: November 2001
  • Nu online

SnicK_v_r

Zero

als je xp over de ouwe versie heen installeerd hou ej als het goed is gewoon je instellingen

FFXIV-id: Sarah Kindred, FC: League of the Damned <DAMN>, Zodiark


Verwijderd

spot_light, heb ik gedaan, maar lukte duis neit. SusE 8.0 erop gehad en draaide als een trein. Momenteel is het Windows 98. Vraagfje, kan ik zomaar van mijn huidige BIOS in 1 keer doorstappen naar de allerlaatste of moet ik tussenstappen ondernemen?
Pagina: 1