Toon posts:

hulp bij keuze moederbord. ( IT7-MAX2 ? )

Pagina: 1
Acties:
  • 40 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Ik wil een nieuw moederbord, geheugen en processor kopen. Mijn keuze is gevallen op:

moederbord: ABIT IT7-MAX2
geheugen: 1x 512 MB MUSHKIN PC2100 (zie oc-shop voor details)
processor: pentium IV 1.8 GHz

Maar voor ik het ook daadwerkelijk ga kopen wil ik van wat mensen hier weten of dit jullie goedkeuring heeft of dat ik veel beter 1 of 2 andere keuzes kan maken. Ik heb in het verleden namelijk wel eens een paar miskopen gedaan.

Ik heb een stuk of 4 reviews gelezen van dit moederbord en die waren allemaal enthousiast over dit bord, maar zijn er hier mensen die de IT7 of de IT7-2 hebben ? Wat is jullie ervaring met dit bord ?
De geheugenkeuze ben ik ook op gekomen na het doorspitten van wat forums en reviews en dit leek mij goed geheugen al hoorde ik ook goede dingen over corsair.
Processorkeuze: Hier kijk ik vooral naar de prijs en dan is een 1.8 een goede keuze omdat veel pIV's toch dezelfde top lijken te halen met overclocken.

[ Voor 0% gewijzigd door Verwijderd op 27-09-2002 17:46 . Reden: vergeten aantal mb ddr aan te geven ]


Verwijderd

zorg voor het ram voor pc 2700 ram, liefst samsung/samsung

  • BalusC
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

BalusC

Carpe diem

Zie de PMG FAQ - Technische PMG FAQ : Moederborden Verder kun je zulke vragen ook stellen in de "Hoe is dit systeem" topics in OH. Zie de sticky's aldaar :)

Dit topic is gesloten.