Toon posts:

Cassette bandje

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,

Ik ben een van de weinige personen die nog gebruik maakt van een walkman en dus casette bandjes. Omdat ik toch nog wel wat kwaliteit wil hebben gebruik ik chrome/type2 bandjes. Ik zit wel met een vervelende vraag:

Ik wil namelijk een cd opnemen op een chrome/type2 bandje. Moet ik dan ook een casseterecorder hebben die chrome bandjes kan opnemen? of kan dat op ieder willekeurig casetterecorder. Want sommige casseterecorders/spelers kunnen geen chrome bandjes scheiden van normale bandjes. Hoe zit het nou, kan ik het gewoon op ieder willelkeurig casette recorder opnemen, of moet ik het op een casetterecorder opnemen dat chromebandjes ondersteunt?

Alvast bedankt ;)

  • twopack
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 03-07 10:31
Op sommige oude tapedecks kon je instellen wat je wilde, CrO2 of normal.
Bij de nieuwere doet ie dat vanzelfd als het goed is.

specs


  • Flotter
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 24-07 13:01

Flotter

Pelipper!

M.a.w. gebruik een cassettedeck dat chroombandjes ondersteunt. 't Kan wel met 'normal'/type 1, maar dat klinkt gewoon een stuk minder.

PSN ID: Flotmeister | Steam ID: Flotter