online schaakspel, zelf hosten

Pagina: 1
Acties:

  • Flaman
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 03-12-2022
Ok ik zoek dus een schaakspel, wat ik samen met een vriend kan spelen. En dan bedoel ik niet zo'n online schaakspel zoals je bij yahoo kan doen, dat je je moet aanmelden en dan 101 nieuwe spammailtjes kan verwachten, nee, ik zoek gewoon een programma waarmee ik een schaakspel kan hosten, en hij kan joinen op mijn IP adres. Weet iemand waar ik een goede kan vinden? Want de gene die ik gevonden heb met download.com bijvoorbeeld, die hadden bugs.

Bedankt.

  • R2
  • Registratie: Juli 1999
  • Laatst online: 14-02-2022

R2

 

chessmaster 9000

  • Kookgek
  • Registratie: Januari 2002
  • Niet online
Heeft iemand CM 9000 al in de winkel gezien? Hij zou vrijdag uitkomen, maar in Leeuwarden was nog niets.

Verwijderd

Ik geloof dat Rebel die functionaliteit ook biedt. Helaas is Rebel niet gratis, gelukkig is het wel zo ongeveer het sterkste schaakprogramma wat je op je pc kunt hebben (sterker dan CM, ook.)

Ben zelf bezig met het bordspel Thud online te maken, zodat ik tegen een maat kan spelen... Misschien moet ik er ook een chess-versie van maken. :)