Net na een lange rust Starcraft weer eens tevoorschijn gehaald. Echter na de installatie wanneer ik het wil opstarten krijg ik de melding : "Starcraft is unable to read a required file. Your Starcraft cd may not be in the CDROM drive." Wat is nou het geval... de cd zit er gewoon in. Compatibility mode heb ik al geprobeerd. Iemand hier ervaring mee? Doet starcraft het uberhaupt onder XP? Via de search kwam ik in een topic terecht waar in stond vermeld dat het prima werkte onder dit OS.
Kopie van het origineel. Geen gekraakte versie dus
Dan heb je een no cd patch nodigVisionist schreef op 21 september 2002 @ 02:05:
Kopie van het origineel. Geen gekraakte versie dus
werkt prima hier met winxp.
dus zal t wel de CD zijn.
dus zal t wel de CD zijn.
Gamebak Look Behind you, a Three Headed Monkey!
In de korte tijd dat ik WinXP op mijn systeem heb gehad, deed StarCraft het prima hoor. Dit is 1 van de weinige games imho die nergens problemen geeft.
He who controls the Spice, controls the Universe.
ik heb nu ook starcraft op win xp. ook op sp1 werkt ie.
ik heb trouwens de nl pro versie, ik denk niet dat dat veel uitmaakt.
ik heb trouwens de nl pro versie, ik denk niet dat dat veel uitmaakt.
Verwijderd
misschien kan je het ook oplossen door clone cd te gebruiken om die originele te branden, werkt meestal beter en preciezer dan nero of easy cd creator
Doe dat nou niet... Dat is weer zo'n warezlinkje en daar doen we op GoT niet aan. Dus haal dat linkje daar weg of je moet de consequenties onder ogen moeten zien als de modjes langs komen
Pagina: 1