Ja de divx is gescramled en de *.*vob files op mijn hdd ook die net zijn geripped door dod speed ripper. Had gehoord om effe VOBDEC te gebruiken, dan had je de optie om de decryption key's eruit te halen voor elke *.*vob file.
Dus heb ergens gelezen dat dit vaker is voorgekomen met Flaskmpeg dat bij de matrix sommige segmenten gescramled eruit komen nadat je deze net hebt gedecrypt.
Dus het zouden normale *.*vob files moeten zijn alleen sommige zijn dat ook alleen in elke *.*vob file zit een gescramled stukje van ong. 1/2 min. dus hierachter gekomen ik boos. Dus ik probeerde daarna de ac3 stream eruit te halen en deze bleek als *.*wav file niet eens te werken. kreeg met ac3dec allemaal meldingen zoals; 6000bits dropped.
enz.enz.enz.enz.enz.enz.enz.enz.enz.enz.enz.
met het ac3stream. Maar de film Fallen werkte op dezelfde manier metdezelfde proggie's wel perfekt. En nog een vraagje is het beter om FastMotion of LowMotion Divx plugin te starten, ik heb tot nu toe alleen fast motion gedaan en ziet er erg goed uit.
Ik gebruik nu dod speed ripper V1.1 en flaskmpeg V0.594 en VirtualDub V1.4 en ac3dec.exe versie weet ik niet. Kent iemand betere proggie's dan dit, ik niet. Misschien om het rippen wat sneller te maken en het beeld mooier en beter geluid en hogere bits enz. enz.
Als iemand zou kunnen helpen= Please Do Help