system spec: http://specs.tweak.to/3452 ..
Verwijderd
* Nadat ik tweakui had geinstalled en de optie menu speed op heel snel had gezet, moet ik eerst op programma's klikken voordat het submenu komt, terwijl ik beide opties heb geprobeerd in eigenschappen (eerst klikken voor tonen van submenu of tonen van submenu na kleine pauze met muis op programma's)
dankzij de handige tips en trucs van tweaktown.com
Verwijderd
Ik heb alleen wel gehoord dat je met SP1 niet meer van identiteit kan wisselen met Outlook Express, ik weet niet of het waar is omdat ik maar 1 identiteit gebruik.
Woei! WinXP SP1 is uit! ***LEZEN***
Die problemen kennen we al
Houdt het hier trouwens wel bij nieuwe problemen etc. Weer downloadsnelheden opnoemen is niet de bedoeling in techfora en mensen zonder problemen geloof ik ook wel
'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind' (Terry Pratchett, Eric)
Nee, met die code werkt SP1 niet,wil hij niet instaleren. Ik zal alleen één tip geven Doe zulke tips maar niet. Check je mail straks even voor een OW.Vrieskist schreef op 19 september 2002 @ 14:30:
Stel je hebt een illegale release, en je slipstreamed die met sp1 ... gaat dat dan wel goed? Of wil het niet omdat sp1 niet samen werkt met die illegale FCKGW key.
[ Voor 0% gewijzigd door F_J_K op 19-09-2002 16:03 ]
Ceci n'est pas une signature!
mocht je "problemen" hebben met de installatie met het win XP SP check de tweakers site nieuws: Microsoft Windows XP Service Pack 1 gekraakt
system spec: http://specs.tweak.to/3452 ..
Ik heb xp1 al geinstalleerdvehpol schreef op 19 september 2002 @ 14:38:
[...]
Nee, met die code werkt SP1 niet,wil hij niet instaleren. Ik zal alleen één tip geven (knip)
[ Voor 0% gewijzigd door F_J_K op 19-09-2002 16:14 ]
Hebben alleen een andere key nodig en wie weet welke key dat is???Vrieskist schreef op 19 september 2002 @ 14:45:
[...]
Ik heb xp1 al geinstalleerdmaar slipstreamen lijkt me wel handig, dan hoef je niet steeds weer al die stappen uit te voeren. maar dat is dus niet mogelijk?
Mod-break:
Warez request, check je mail
[ Voor 0% gewijzigd door blackd op 19-09-2002 16:12 ]
Nothing more to say...
Slipstream werkt goed hier. Eerst de engelse versie en nu ook de nederlandse op een bootable CD gebrand. Lekker makkelijk.Vrieskist schreef op 19 september 2002 @ 14:45:
[...]
Ik heb xp1 al geinstalleerdmaar slipstreamen lijkt me wel handig, dan hoef je niet steeds weer al die stappen uit te voeren. maar dat is dus niet mogelijk?
jij hebt een illegale "geblokte" versie?bolke schreef op 19 september 2002 @ 14:53:
[...]
Slipstream werkt goed hier. Eerst de engelse versie en nu ook de nederlandse op een bootable CD gebrand. Lekker makkelijk.
Daar verder a.u.b.
Zelfde onderwerp, zelfde titel, zelfde tijd, zelfde zender
9000Wp o/w SolarEdge SE6K - Panasonic 5kW bi-bloc - gasloos sinds 17-7-2023
Dit topic is gesloten.
![]()