Ik heb een club3d GF2 MX 400 64mb TV out op het oog. Ga ik in pricewatch kijken wat de specs. zijn geeft hij aan dat er 32mb op de kaart zit. Wat is nu waar want de naam van de kaart geeft aan dat er 64mb op zou moeten zitten! Wie heeft zo'n kaart of kan uitsluitsel geven?
Als ik je een tip mag geven, koop geen MX kaart, zeker geen verouderde 2 MX.
Maar goed, kijk eens op de site van de dealer die weergegeven wordt.
Maar goed, kijk eens op de site van de dealer die weergegeven wordt.
waarom wil je een GF2 MX? dies alleen nuttig op een P2
je heb ze gewoon allebei hey maar maakt geen fuck uit volgens mij sinds het gewoon sdram is
Verwijderd
het zijn zo te zien een stelletje naaiers ,als ik jou was zou ik hem terug sturen en je geld terug vragen...
ik zou van woede barsten als het mij zoiets zou overkomen,bijv dat ik een Geforce3 ti500 besteld en ik doe me comp aan en er staat geforce3 ti200 dan zou ik van woede barsten!!!
ik zou van woede barsten als het mij zoiets zou overkomen,bijv dat ik een Geforce3 ti500 besteld en ik doe me comp aan en er staat geforce3 ti200 dan zou ik van woede barsten!!!
als je een goede budget kaart wilt neem je best een GF 3 ti 200 (een dikke € 100) of een GF 4 ti 4200 (vanaf € 150), desnoods een GF 2 GTS, alles beter dan die kut MX kaart.
vergeet de prijzen van de r8500 ook niet te bekijken
We're just enthusiastic about what we do. -- Steve Jobs, 1985; Battle.net: Bossie#2919
Omdat het geen kont uitmaakt of er nou 32 of 64 MB op die kaart zit, alleen de consument denkt van welVerwijderd schreef op 17 september 2002 @ 13:38:
Ja op de site had ik ook al gekeken. Dat is toch misleidend? Waarom staat in de naam dan 64Mb als hij maar 32 Mb is?
de betaler vervuilt
Ehrm, dan ben ik blijkbaar een consument...GA!S schreef op 17 september 2002 @ 13:47:
[...]
Omdat het geen kont uitmaakt of er nou 32 of 64 MB op die kaart zit, alleen de consument denkt van wel
* pagani gaat weer UT 2k3 spelen...
De hoeveelheid memory is echt NIET de vertragende factor op een GF 2 MXjohnnyv.nl schreef op 17 september 2002 @ 15:27:
[...]
Ehrm, dan ben ik blijkbaar een consument...
* GA!S gaat weer UT 2k3 spelen...
de betaler vervuilt
Licht er wel een beetje heel erg aan hoe groot de textures zijn...GA!S schreef op 17 september 2002 @ 15:29:
[...]
De hoeveelheid memory is echt NIET de vertragende factor op een GF 2 MX
Er zullen waarschijnlijk 2 verschillende versies op de markt zijn (is normaal), een variant met 32mb en een met 64mb. Maakt inderdaad niks uit qua snelheid, puur marketing. 32mb zal iets goedkoper zijn dus ga voor die variant.
Nog een kleine tip: Ben je van plan spellen te gaan spelen? Spaar dan nog even door voor een iets duurdere/snellere kaart. Zo niet, mooi videokaartje voor een errug laag prijsje.
Nog een kleine tip: Ben je van plan spellen te gaan spelen? Spaar dan nog even door voor een iets duurdere/snellere kaart. Zo niet, mooi videokaartje voor een errug laag prijsje.
Ik heb hem nu al een tijdje binnen. En ik ben er erg tevreden mee. Hij is inderdaad 64 Mb en het gamen gaat uitstekend!
Verwijderd
Koop dan gewoon een 8500.johnnyv.nl schreef op 17 september 2002 @ 15:38:
Radeon 9000 niks voor jou?
Enuh, de 64 mb versie is wel degelijk sneller, bij THG scoorde hij wel 10 3dmarks meer
Pagina: 1
Dit topic is gesloten.
![]()