Toon posts:

magicmodule

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik ben van plan een receiver aan te schaffen met 2 CI slots er in, zodat ik er ook een magicmodule in kan stoppen.

Vraag1:
Klopt het dat ik met deze magicmodule gewoon mijn legale canal kaartje kan blijven gebruiken, en dat deze magicmodule het kaartje ook netjes update??? of is de magicmodule een illegaal dingetje?

Vraag2:
Weet iemand of het met een magicmodule mogelijk is CONAX te decoderen? ik heb ook namelijk een conax kaartje van een betaalde zender, maar ik vraag me af of ik daar dan appart een CONAX module moet kopen, of dat dit kaartje ook in de magicmodule past.

Alvast mijn hartelijke dank voor de gouden tip

  • sebastius
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 13:02

sebastius

Laten we lekker link gaan doen

De Magicam is zo illegaal als het maar kan, tenminste, de software die je er in zet. De meeste mensen zetten er iets van Pentacrypt of Gammacrypt in, dat is 5 systemen in één, waar geen licentie voor betaald is (daarom zijn losse CI modules zo duur). Maar in principe gaat je legale kaartje gewoon werken. Praat anders even met je dealer of zoek met Google.