Toon posts:

flight sim, zijn geld waard

Pagina: 1
Acties:
  • 102 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
wie heeft het allemaal gekocht, en wie gedownload??

en is het die 50 euro waard??

Verwijderd

2002 gedownload, ik koop nooit spellen.

Verwijderd

Topicstarter
waarmee?? kazaa, mij lukt het niet.

Verwijderd

kijk dat is nou een vraag die gewoon niet mag :)
tenminste daar mag geen antwoord op gegeven worden

  • Freak187
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 21:27

Freak187

geen

FS2002 is dubbel en dik haar geld waard! Gewoon kopen!
Zoveel mogelijkheden, zo'n lange levensduur, het verveelt niet snel.
Je kan allemaal gratis add-ons downloaden wat weer wat toevoegd aan het spel.

Kia Niro-EV 2024


Verwijderd

Eventueel ben je gewoon een lamer als je download.

Ik heb nog nooit zoveel tijd in een game gestopt als in FS2002, en vond het dus het geld dubbel & dwars waard. En omdat ik eventueel ook graag een opvolger wil zien, betaal ik er dus ook voor. Jammer dat ik dus betaal voor jullie plezier.

  • Maxow
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 23:18

Maxow

Hidden Sound System

hmm, zo heb ik het nog nooit bekeken, dus dankzij mij, komt max payne2 uit? en sof3? :D omg wat ben ik toch goed voor jullie :) ik heb een heeeele berg officiele cd's, laat ik nou net microsoft niet mogen!

  • kamerplant
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online
Verwijderd schreef op 10 september 2002 @ 13:16:
wie heeft het allemaal gekocht, en wie gedownload??

en is het die 50 euro waard??
Flightsimulator heeft geen demo, dus opzich kun je er lastig achter komen of het nou je geld waard is of niet :o
Je moet gewoon bij jezelf nagaan en denken wat voor'n spellen je leuk vind. Als je normaal gesproken arcade games/shooters speelt die je zo kunt spelen zul je dit weinig aan vinden, want FS is een heel ander iets. Maar als je iemand bent met interrese in vliegtuigen en het geduld ervoor hebt is dit wel een goed 'spel' :)

Ik heb hem zelf ook, maar ik heb het geduld er niet voor en het interreseert me niet zo, dus geldverspilling. Maar ik kan wel goed begrijpen dat iemand hem leuk vind, want hij is wel erg uitgebreid :)

🌞🍃


  • wzzrd
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 17-01 19:39

wzzrd

The guy with the Red Hat

Verwijderd schreef op 10 september 2002 @ 13:16:
2002 gedownload, ik koop nooit spellen.

En het publiek juicht na deze brute ende dappere opmerking ;) :P

Verwijderd

MaxOW schreef op 10 september 2002 @ 13:58:
hmm, zo heb ik het nog nooit bekeken, dus dankzij mij, komt max payne2 uit? en sof3? :D omg wat ben ik toch goed voor jullie :) ik heb een heeeele berg officiele cd's, laat ik nou net microsoft niet mogen!
Tja, dacht jij dat softwarehuizen blijven bestaan als niemand hun producten koopt? Kan jij een snoepwinkel draaiende houden als alle kinderen uit de buurt de winkel uitrennen zonder te betalen?

Dus je mag MS niet, maar ze zijn wel goed genoeg om software te bouwen die jij vervolgens steelt?

Sommige mensen snap ik echt niet...

Verwijderd

dicht :)
zelf bedenken of het de moeite waard is ;)

ik vind van niet; de personen in fs2002 van wel.
Pagina: 1

Dit topic is gesloten.