Verwijderd

Topicstarter
Is dat mogelijk? Het is een vrij simpele car kit, maar volgens mij wel specifiek voor de 8210. Hij kan het geluid op de speakers zetten, en de voor speakers dimmen als de radio aan staat, en opladen dat is het enige.
Verder heb ik helaas geen informatie over de carkit, maar kunnen mensen die een 8210 en een 6510 kennen mij vertellen of er verschillen in aansluiting etc zijn.

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb de 6510 nu. Dus voor de mensen die het misschien ooit nog wel eens willen weten, het kan niet!

  • sdomburg
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 03-09-2024
Waarom vraag je dan? Tweakers proberen eerst (als het geen kwaad kan) en vragen daarna als er iets niet duidelijk is.

Verwijderd

Topicstarter
Ik wilde het gewoon weten... Misschien het wel of niet moeten aanschaffen van een nieuwe carkit wel eens de doorslag kunnen geven.
Ik geef nu gewoon antwoord op mijn eigen vraag, omdat niemand het wist/zinhadtezeggen. Een forum is toch om kennis te delen?

Verwijderd

Nee het kan niet. Misschien omdat het een modulaire opbouw is kan je een aparte houder kopen en die aansluiten maar ik denk het niet