Toon posts:

kabel..vaarwel...snik snik?

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Internet via kabel opgezegd. Nu via modem, alleen ik probeer nu mijn hub/router (sitecom dc201) nog te kunnen gebruiken om Internet te delen. Alleen hoe stel ik een en ander in samen met proxy server (proxyplus3.0)?
Ik zit een beetje met het probleem van instellingen van de hub/router. Het menu hiervan benader ik via http://192.168.0.1 Moet hier bijv ingesteld worden dat NAT 'enabled' moet zijn, en moet de DHCP server 'uit' staan??
Instellingen van de proxyserver benader ik via http://192.168.0.2
De andere pc in het netwerk zijn 192.168.0.3 en 4. Waarnaartoe moet ik laten verwijzen in de instellingen voor Internet en e-mail in outlook express?
IK HOOP DAT IK IN HET GOEDE FORUM ZIT, ANDERS MIJN EXCUSES DAARVOOR!

  • Predator
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 20:42

Predator

Suffers from split brain

IK HOOP DAT IK IN HET GOEDE FORUM ZIT, ANDERS MIJN EXCUSES DAARVOOR!
Professional Networking & Servers
ff nadenken

PNS -> NT

Everybody lies | BFD rocks ! | PC-specs


  • Erkens
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

Erkens

Fotograaf

Verwijderd schreef op 06 september 2002 @ 16:44:
Instellingen van de proxyserver benader ik via http://192.168.0.2
De andere pc in het netwerk zijn 192.168.0.3 en 4. Waarnaartoe moet ik laten verwijzen in de instellingen voor Internet en e-mail in outlook express?
naar 192.168.0.2 dus, als dat je proxyserver is

Verwijderd

Topicstarter
ja dat klopt, inmiddels heb ik in outlook ook ingesteld dat de pop3 en smtp server dit ip adres is, en als ik nu een bericht verstuur van 192.168.0.4 naar de pc die verbonden is met internet, waar dus de proxy server op draait, komt die mail (intern) aan

  • Fish
  • Registratie: Juli 2002
  • Niet online

Fish

How much is the fish

Waarom heb je een hardware router gekocht als je ook proxyplus wil blijven draaien op een pc ? kun je net zo goed voor winroute gaan.

affijn

nat zou ik aanhouden.
dhcp whatever you like.

de mailserver zut moet wijzen naar de instelingen volgens provider
De router is je gateway geworden dus stel je alle pc's op de gateway in op het adres van je router
en dan gaat alles vanzelf goed.

Iperf