Toon posts:

[W2K] SP3 installed, Terminal Client over VPN nokt er mee

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Een collega van me heeft deze week SP3 over zijn admin PC bij ons op de zaak geplempt en de backup optie niet aangezet |:( en kreeg daar errugguh spijt van.

Wat is nu het geval: thuis heeft ie een W2K server kachelen met Terminal Server etc. Via onze VPN verbinding van de zaak maakt ie contact met z'n server om af en toe wat te experimenteren. Voordat hij SP3 geinstalleerd had liep het prima, na SP3 install komt de melding:

Terminal Services Client Disconnected
The client could not connect to the Terminal Server. The server may be too busy. Please try connecting later.

We hebben op M$ gezocht (wel wat gevonden maar niet wat we zochten) , gegoogled,etc: niets kunnen vinden. We hebben een test uitgevoerd op een andere PC ( en nu wel de backup optie aangezet :) ) en zie: hetzelfde resultaat. SP3 deinstalled en het draait weer.

Iemand al tegen dit probleem aangelopen?

  • Pogostokje
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 14:50

Pogostokje

* twiet *

Hm, andersom werkt het wel: server met SP3 en dan een andere client erop. Wat het misschien kan zijn is dat er het een en ander geupdate is en je daarom niet met een nieuwere client kan connecten. Ik zou dus eens willen voorstellen ook die server te updaten. Kijk anders in de changelog om te zien of er hier iets over staat.

... ook ik heb soms per ongeluk gelijk.