coolermaster +asus 660 deluxe

Pagina: 1
Acties:

  • VivaAtloni
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 22-08 11:31
Heb net mij standaardkoeling verwisseld met een duron koeler op mijn asus 6600 deluxe.
Met standaardkoeling werd hij 71 graden en nu ongeveer 60. Maar ik heb nog steeds het gevoel dat de koeler weinig contact maakt met gpu. Als ik er koelprut opsmeer en dan even met de koeler heen en weer ga, dan zit er praktisch niks geen koelprut op mijn koeler. Wat ik wel heb als ik dit bij mij cpu doe. Hoe krijg ik het voor elkaar om de gpu en de koeler 100% met elkaar contact te laten maken??

30x sf175s + gw5000-dt op oost


  • VivaAtloni
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 22-08 11:31
weet iemand hier ondertussen al wat op, heb jullie nu een paar maand bedenktijd gegeven.
:9~

30x sf175s + gw5000-dt op oost


  • Dark
  • Registratie: September 1999
  • Laatst online: 11:13

Dark

who tweaked the light?

ff de chip lappen en de heatsink ook...

  • VivaAtloni
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 22-08 11:31
sorry maar wat is "lappen" en hoe doe ik dat, heb je iets van een site hoe dat moet???

30x sf175s + gw5000-dt op oost


  • Dark
  • Registratie: September 1999
  • Laatst online: 11:13

Dark

who tweaked the light?

uit het engels: to lap (polijsten)

lappen is het afschuren en polijsten van de chip en heatsink, om beide min of meer vlak te krijgen, in elk geval vlakker dan standaard het geval is.

Er zijn vast wel sites over, maar ik gebruik de volgende methode:

Neem 5 soorten waterproof schuurpapier (grofste 100/ fijnste 2000) en een glasplaatje. leg het glasplaatje goed vlak neer op tafel op een hanndoek, zodat het goed vlak ligt. leg het schuurpapier op het glasplaatje en haal de heatsink of chip er overheen, draai in afwisselend een 8, en ga heen een weer en op en neer.
Gebruik steeds fijner schuurpapier, en werk beheest, maar doe het meeste werk met 100-400, alles daarboven is vooral voor de afwerking.

voor de geforce heb ik een vierkantje glas van 40x40x5mm gebruikt, en dat met de hand op de chip gedrukt en zo afgevlakt.

om slijpsel op de kaart te voorkomen kan je tape en karton gebruiken om de rest van de kaart af te dekken, zodat je alleen de core nog ziet. Dat voorkomt ook schade aan andere componentjes, mocht je uitschieten met schuren.

Afbeeldingslocatie: http://www.thetechzone.com/reviews/cooler/vcck/videoc7.jpg

http://www.thetechzone.com/reviews/cooler/vcck/page2.html