Ik heb een nieuwe systeem kast gekocht, na alles er trouw in gezet te hebben en alles na gekeken was het zo ver om hem aan te zetten. Bij het booten kwam hij net voor bij de bios laden en liep toen vast. na nog een paar keer te proberen rebooten liep ie steeds meer vast voor dat ik ook maar het opstarten van windows (toen XP) had gezien. later bleek het me voeding te zijn en heb deze vervangen door mijn ouwe voeding waarvan ik zeker wist dat deze het deed. deze er in gestopt en ja hoor hij deed het, ten minste na het laad scherm van XP zag ik me muis cursor en kon deze bewegen, helaas stond deze stil na een x aantal seconde en liep het hele systeem weer vast. dus ik dacht dat het aan XP lag en heb deze er af gehaald en de partitie geheel geformateerd en win2k er op gezet, instaleren ging helemaal goed, opeens moet je rebooten en ging ie me hard ware controleren. Daarna kreeg ik me blauwe setup scherm terug en ging ie van alles laden en op het laatst kwam er in de status bar te zien dat ie Win2k gaat starten. en daar loopt ie nu weer vast.
Ik heb geen idee wat het zou kunnen zijn, ik heb alle rand apparatuur en PCI kaarten er uit gehaald wat niet belangrijk is voor het draaien van me pc maar zonder effect.
plz help me...
Ik heb geen idee wat het zou kunnen zijn, ik heb alle rand apparatuur en PCI kaarten er uit gehaald wat niet belangrijk is voor het draaien van me pc maar zonder effect.
plz help me...